تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

نکات مهم برای انتخاب بهترین ماشین ظرفشویی برای افراد مجرد

روزهای اخیر، ماشین‌های ظرفشویی به یکی از لوازم خانگی ضروری در اکثر خانه‌ها تبدیل شده‌اند. این وسیله پرکاربرد علاوه بر شستشوی ظروف، در هزینه آب و مواد شوینده نیز صرفه‌جویی می‌کند. ماشین‌های ظرفشویی بر اساس ظرفیت به دو دسته مبله و رومیزی تقسیم می‌شوند. ماشین‌های ظرفشویی رومیزی جای کمی اشغال می‌کنند و به نظر می‌رسد که بر روی کابینت قرار می‌گیرند. این نوع ماشین‌های ظرفشویی برای آشپزخانه‌های کم‌جا و خانواده‌های کم‌جمعیت و افراد مجرد مناسب هستند و ظرفیتی معادل 6 الی 10 نفر دارند.

ماشین‌های ظرفشویی مبله بیشتر برای خانواده‌های پرجمعیت مناسب هستند و ظرفیتی معادل 12 الی 16 نفر دارند. امروزه به معرفی بهترین ماشین‌های ظرفشویی ها برای افراد مجرد و خانواده‌های کم جمعیت خواهیم پرداخت. محصول پیشنهادی تک فان، ماشین ظرفشویی رومیزی مجیک مدل KOR-2155B (قیمت: 27,500,000 تومان) است. این ماشین ظرفشویی با ظرفیت 8 نفره و توان بالا (2300 وات) و هفت برنامه شستشوی مختلف، از جمله شست‌وشوی معمولی، اقتصادی، شستشوی ظروف حساس و شکننده، ظروف کریستالی و شستشوی سریع برخوردار می‌باشد.

این ماشین‌ظرفشویی دارای قابلیت‌های کاربردی مانند خشک کردن ظروف، تأخیر در شروع شستشو و تنظیمات می‌باشد. همچنین دارای قابلیت‌هایی همچون قفل کودک، جدول تعیین وضعیت سختی آب، سیستم خاموشی خودکار، شست‌وشوی پلاس (+program) و (All in one) و رده مصرف انرژی A است. در صورتی که این ماشین مورد پسند شما نبود، مدل‌های دیگری همچون آلگانس WQP1010، مایدیا WQP6-3208A، بوش SKS62E22IR و مایدیا WQP8-3803A موجود است که ممکن است جذابیت داشته باشند.

تک فان- این روزها ماشین ظرفشویی به یک لوازم خانگی ضروری در بیشتر خانه ها تبدیل شده است. این وسیله پرکاربرد علاوه بر شستشوی ظروف، در وقت و هزینه آب و مواد شوینده نیز صرفه جویی می کند. ماشین ظرفشویی های موجود بر اساس ظرفیت به دو دسته مبله و رومیزی تقسیم می شوند. ماشین ظرفشویی های رومیزی جای کمی اشغال می کنند و بر روی کابینت قرار می گیرند. این نوع ماشین ظرفشویی برای آشپزخانه های کم جا و خانواده های کم جمعیت و افراد مجرد مناسب اند، معمولا ظرفیتی معادل 6 الی 10 نفر دارند و کاملا قابل حمل هستند. در مقابل ماشین ظرفشویی های مبله ظرفیتی معادل 12 الی 16 نفر دارند و برای خانواده های پرجمعیت مناسب اند. این ماشین ظرفشویی ها معمولا دارای آپشن های مختلفی بوده و بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند. امروز قصد داریم به معرفی بهترین ماشین ظرفشویی ها برای افراد مجرد و خانواده های کم جمعیت بپردازیم:محصول پیشنهادی ما: ماشین ظرفشویی رومیزی مجیک مدل KOR-2155B (قیمت: 27,500,000 تومان)به گزارش تک فان، ماشین ظرفشویی KOR-2155B مجیک یکی از ماشین ظرفشویی های رومیزی پرفروش موجود در بازار است که با ظرفیت 8 نفره و ابعاد جمع و جور برای آشپزخانه های کوچک، خانواده های کم جمعیت و افراد مجرد مناسب است. اولین ویژگی جالب توجه این محصول برخورداری از توان بالا (2300 وات) و هفت برنامه شستشوی متنوع مانند شست‌وشوی معمولی، اقتصادی، شستشوی ظروف حساس و شکننده، ظروف کریستالی، شستشوی سریع و شستشوی میوه و سبزیجات است که تمام ظروف را در تمیزترین حالت ممکن شستشو می دهد. یکی دیگر از ویژگی های کاربردی این محصول، دارا بودن قابلیت خشک کردن ظروف است که پس از شستشوی کامل، ظروف خشک و آماده استفاده را در اختیار شما قرار می دهد.این دستگاه به یک پنل تنظیماتی نیز مجهز شده است که اعمال تنظیمات از طریق آن انجام می شود. یکی دیگر از ویژگی های جالب این محصول قابلیت تأخیر در شروع زمان شست‌وشو است که به کاربر کمک می کند در زمان مورد نظر ماشین ظرفشویی را روشن کند. از دیگر قابلیت های این محصول می توان به قفل کودک، جدول تعیین وضعیت سختی آب، سیستم خاموشی خودکار، شست‌وشوی پلاس (+program) و (All in one) و رده مصرف انرژی A اشاره کرد.اگر پیشنهاد ما مورد پسند شما قرار نگرفت، می توانید گزینه های زیر را نیز مد نظر داشته باشید؛ماشین ظرفشوییظرفیتتعداد برنامه شستشورده مصرف انرژیقفل کودکدیگر قابلیت هاقیمتالگانس WQP1010 نفر9+Aداردعیب یاب خودکار، نمایشگر LCD دیجیتال27,000,000 تومانمایدیا  WQP6-3208A6 نفر5+Aداردشستشوی نصف ظرفیت28,000,000 تومانبوش SKS62E22IR8 نفر6+Aنداردنمایشگر LED، خشک کن حرفه ای36,000,000 تومانمایدیا  WQP8-3803A8 نفر7+Aداردتایمر قابل برنامه ریزی، نمایشگر LED دیجیتال38,000,000 تومانریحانه میرسمیعی

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!