تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

35 ایده شیک و جذاب برای آرایش ناخن های نوروزی با ژلیش! هر کسی پسندش رو پیدا میکنه!

لاک ناخن یکی از ابزارهای مهم برای زیبایی و زیباسازی ناخن‌های پا و دست است. پدیکور کردن و مراقبت از ناخن‌های پا نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و به راحتی می‌توانید این کار را در خانه انجام دهید. درست است که ناخن‌های پا رشد کمتری نسبت به دست دارند اما انجام این کار باعث زیبایی و ترتیب ناخن‌های پا می‌شود.

لاک ناخن مدل‌های مختلفی دارد که می‌توانید بر اساس سلیقه خود انتخاب کنید. انتخاب رنگ‌های روشن و شاد برای روزهای خورشیدی و طراحی‌های ساده و نود برای محافل رسمی و تاج‌گذاری می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

تک فان به شما بیش از 30 مدل لاک ناخن برای پا پیشنهاد می‌دهد که می‌توانید از آنها استفاده کنید. حتما این عکس‌ها را ذخیره کنید تا در زمان‌های دیگر از آنها بهره ببرید. همچنین این کار را بهتر است زودتر انجام دهید تا از شلوغی آرایشگاه‌ها در ایام نزدیک به عید جلوگیری کنید و از لحظات آرام و لذت‌بخش بیشتری برای زیباسازی خودتان بهره مند شوید.

تک فان- «رنگ لاکتو پیدا کردی؟! دیر نشه!»یکی از کارهای قبل از عید خانم‌ها در زمینه زیباسازی انتخاب لاک برای ناخن‌های دست و پاست.به گزارش تک فان، پدیکور کردن و رسیدگی به ناخن‌های پا همانقدر که یک کار لوکس به حساب می‌آید برای پا خیلی هم مفید است. اگر در کنار لاک زدن و مرتب کردن ناخن‌های پا به کفسابی و ازبین بردن سلول‌های مرده کف پا هم بپردازید لطف بزرگی در حق خودتان کرده‌اید.از آنجا که ناخن‌های پا رشد کمتری نسبت به ناخن‌های دست دارند می‌توانید این کار را دیر به دیر انجام بدهید و استفاده از لاک ژل و طراحی برای آن هزینه کمتری به نسبت دست برایتان خواهد داشت.هرچه به عید نزدیکتر شویم آرایشگاه‌ها شلوغتر خواهند شد پس بهتر است کارهای مربوط به پا را زودتر انجام بدهید تا به ترافیک مشتریان آرایشگاه و همچنین شلوغی خیابان‌ها برنخورید!تک فان برای شما بیش از 30 مدل لاک ناخن مخصوص پا را گلچین کرده است که حتما از آنها خوشتان خواهد آمد. رنگ‌هایی که مناسب بهار است و در روزهای نوروز و عید دیدنی‌ها و سفرهای نوروزی مناسب حالتان خواهد بود. پیشنهاد ما برای شما این است که این عکسها را ذخیره کنید تا در دفعات بعد هم به کارتان بیاید.در این انتخاب سعی کردیم تا تمام سلیقه‌ها را درنظر بگیریم. اگر طرفدار رنگ‌های شاد و طراحی هستید، اگر ساده پسندید و رنگ‌های نود و ملایم می‌پسندید علاقمندی‌های شما درنظر گرفته شده است.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!