تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

جذابیت های سریال تاریخی کره ای: دوبله شده برای پخش تلویزیونی!

سریال کره‌ای “جا میونگ گو” یکی از محصولات سال ۲۰۰۹ کره جنوبی است که به تازگی از طریق شبکه تماشا به نمایش درآمده است. این سریال در ژانرهای اکشن، درام و فانتزی قرار دارد و دارای داستانی جذاب و جالب است. مدیر دوبله این سریال امیر حکیمی و صدابرداری آن عهده‌ دار علی ذوالفقاری بوده است. تعداد زیادی از بازیگران و گویندگان ایرانی در این سریال حضور دارند، از جمله بابک اشکبوس، شیلا آژیر و مهوش افشاری.

داستان این سریال در مورد امپراطوری ناکرانگ است که دارای یک طبل مقدس بوده که در مواقع حمله دشمن صدا می‌کرده و همه را از خطر مطلع می‌ساخت. این سریال به خوبی ماجراهای جذاب و رویدادهای هیجان‌انگیز این امپراطوری را به تصویر می‌کشد.

پس از تایید و ویرایش مراحل ترجمه و دوبله، سریال «جا میونگ گو» از شبکه تماشا پخش شده است و منتظر بازخوردهای واکنش‌های مخاطبان خواهیم ماند. این سریال به خوبی موفق به جلب توجه مخاطبان خود شده و از نظر فنی و فرهنگی نیز ارزش تماشا دارد.


سریال کره‌ای «جا میونگ گو» در گونه اکشن، درام و فانتزی محصول کره جنوبی در سال ۲۰۰۹ است که از شبکه تماشا پخش خواهد شد.
به گزارش صداوسیما، مدیر دوبله این سریال امیر حکیمی و صدابرداری آن به عهده علی ذوالفقاری بوده است.
شیلا آژیر، نسرین اسنجانی، بابک اشکبوس، ارغوان افراسیاب، مهوش افشاری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، آرزو امیربدری، محمد بهاریان، باران بهرامی، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، مریم جلینی، ارسلان جولایی، محمدرضا حسینیان، اعظم سادات دلبری، سیما رستگاران، شیرین روستایی، آرزو روشناس، منوچهر زنده دل، افشین زی نوری، حسین سرآبادانی، لادن سلطان پناه، ابوالفضل شاه بهرامی، مریم شاهرودی، فاطمه شعشعانی، پریا شفیعیان، خشایار شمشیرگران، محمد صادقیان، سحر صحامیان، بهروز علی محمدی، میلاد فتوحی، پویا فهیمی، شروین قطعه ای، امیربهرام کاویانپور، امیرصالح کسروی، نسرین کوچک خانی، مریم معینیان، اسفندیار مهرتاش، مریم مهماندوست، علی همت مومیوند، نیما نکویی فرد، حسین نورعلی، نازنین یاری و امیر حکیمی از گویندگان این سریال کره‌ای هستند.
«جا میونگ گو»، یک سریال تاریخی کره‌ای است و در خلاصه داستان این فصل از سریال آمده است: امپراطوری ناکرانگ طبل مقدسی داشت که در زمان حمله دشمن خودبه‌خود به صدا در می‌آمد و همه را مطلع می‌کرد تا گرفتار شبیخون نشوند.
شبکه تماشا مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روند‌های ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله از شبکه تماشا پخش خواهد شد.

برچسب ها

,

مطالب مشابه را ببینید!