تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

جایزه فوق‌العاده هادی چوپان در مسابقه آرنولد کلاسیک فاش شد

هادی چوپان، یکی از برترین ورزشکاران ایرانی و سوپراستار دنیای ورزش است که به نمایش قدرت و انگیزه برای بسیاری از جوانان ایرانی از خود نشان داده است. او اکنون شانسی برای قهرمانی در مسابقات آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴ دارد که در صورت موفقیت، می تواند مبلغ نجومی ۳۰۰ هزار دلاری را به خانه برده و به عنوان یکی از برترین بدنسازان جهان شناخته شود.

او در مسابقات به رقابت با رقیبان سرسختی مانند سامسون داودا می پردازد اما بطور دیگر، بسیاری از کارشناسان بر این باورند که چوپان دارای شانس بالاتری برای قهرمانی است. در صورت برنده شدن، او یکی از بزرگترین جوایز در دنیای بدنسازی یعنی ۳۰۰ هزار دلار به همراه لقب قهرمانی را دریافت خواهد کرد.

هادی چوپان با این قدرت و انگیزه، امیدواریم که بتواند به عنوان یک قهرمان در مسابقات آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴ شکوهمند شود و نام ایران را بهترین شکل ممکن نمایان کند.

دیلی فوتبال نوشت: هادی چوپان، سوپراستار ورزش ایران در صورت موفقیت در مسابقات آرنولد کلاسیک مبلغی نجومی به دست خواهد آورد.قهرمان مسابقات آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴ بامداد روز یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ اعلام می شود.بسیاری از کارشناسان شانس زیادی برای هادی چوپان قائل هستند، هرچند گرگ پارسی رقیب سرسختی همچون سامسون داودا را مقابل خود می بیند.اکنون به طور رسمی از مبلغ جایزه قهرمان مسابقات آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴ رونمایی شده است.هادی چوپان در صورت قهرمانی برنده جایزه ۳۰۰ هزار دلاری می شود که با نرخ دلار امروز بیش از ۱۷ میلیارد تومان واحد پول ایران است.باید منتظر ماند و دید آیا چوپان برای اولین بار به عنوان قهرمانی آرنولد کلاسیک دست پیدا می کند یا خیر.راضیه میرزاحیدری

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!