تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

زیبایی و جذابیت بازیگر سریال دونگ یی در روزمره: چانسو در نورِ دوربین

بائه سو بین یک بازیگر معروف اهل کره جنوبی است که با بازی در نقش های متنوع در سریال ها و فیلم ها شهرت زیادی کسب کرده است. او با بازی در سریال های موفقی نظیر امپراطور دریا، افسانه جومونگ و دونگی مورد توجه بسیاری از بینندگان قرار گرفته است. همچنین، او نقش مهمی در سریال احساس پادشاه نیز ایفا کرده است.

سریال دونگی که داستان زندگی شاه سوک جونگ و دونگ یی را به تصویر می کشد، توانست استقبال زیادی از بینندگان کره ای و خارجی داشته باشد و با برنده شدن ۹ جایزه از شبکه MBC به عنوان بهترین درام سال، بسیار مورد توجه قرار گرفت.

علاوه بر حضور در سریال ها، بائه سو بین در فیلم های مختلف نیز بازی کرده است و با اعتماد به نفس و استعداد درخشان خود توانسته است نقش های متنوع و جذابی ایفا کند. او در سال 2013 ازدواج کرد اما در سال 2019 طلاق گرفت و اکنون به سر کار خود در عرصه بازیگری ادامه می دهد.

چشمک نوشت: بائه سو بین (متولد ۹ دسامبر ۱۹۷۶) بازیگر اهل کره جنوبی است. او به دلیل بازی در نقش کیم یانگ در سریال امپراطور دریا ،نقش مدیر سایونگ در سریال افسانه جومونگ و نقش چا چانسو در مجموعه تلویزیونی سریال دونگی شناخته میشود و همچنین در سریال احساس پادشاه نقش ایفا کرده است.در ادامه با بیوگرافی بائه سو بین همراه باشید.سریال‌های تلویزیونیراز عشق (۲۰۱۴) (کی بی اس۲)۴۹روز (۲۰۱۱) (اس بی اس)زود باش به من بگو (۲۰۱۰) (کی بی اس۲)دونگ یی (۲۰۱۰) (ام بی سی)وسوسهٔ یک فرشته (۲۰۰۹) (اس بی اس)میراث (۲۰۰۹) (اس بی اس)نقاش باد (۲۰۰۸) (اس بی اس)زن بی همتا در زیبایی(۲۰۰۸) (ام بی سی)افسانه جومونگ (۲۰۰۶) (ام بی سی)عجله در عروسی (۲۰۰۵) (ام بی سی)امپراتور دریا (۲۰۰۴) (کی بی اس)فیلم هاخاطرات شمشیر (۲۰۱۴)۲۶ سال (۲۰۱۲)داستان‌های ترسناک (۲۰۱۲)دوست دخترها (۲۰۰۹)خداحافظ مامان (۲۰۰۹)پس از ضیافت (۲۰۰۹)سریال دونگیسریال دونگی بازتاب بسیار خوبی بین مردم کره داشته است به طوری که در سال ۲۰۱۰ برنده ۹ جایزه از شبکه MBC از جمله بهترین درام سال شده است. به دلیل استقبال گسترده مردم شرق آسیا از این سریال در نهایت صدا و سیمای ایران نیز این مجموعه را در اردیبهشت ماه ۱۳۹۱ پخش کرد و با استقبال گسترده مردم روبه رو شد.تاریخ کره جذابیت زیادی برای بیننده های خارجی دارد. این موضوع مشوق بسیاری از کارگردانان کره ای برای ساخت درام های تاریخی بر پایه افسانه های کشورشان بوده است. در این میان حکومت چوسان به علت پنج قرن حکمرانی بر کره حضور پررنگی در این افسانه ها دارد.خلاصه داستان سریال دونگیسریال دونگی روایتی کننده زندگی شاه سوک جونگ و چوی سوک بین (دونگ یی) است. داستان در دوره حکومت چوسان روی میدهد و روی زندگی دونگی تمرکز میکند؛ دختری که پدر و برادرش به اشتباه متهم به قتل یک نجیب زاده شده و کشته می شوند.او یک کارگر ساده در اداره موسیقی است اما شخصیت دوست داشتنی و اخلاق صمیمی او به علاوه ذهن خلاقش باعث می شود تا بتواند چند بار پرده از دسیسه هایی که در دادگاه رخ می دهد بردارد و ترفیع مقام بگیرد. دونگی در دادگاه مشغول به کار می شود.جدیت و صداقت او در کار همه درباریان و حتی پادشاه را تحت تأثیر قرار می دهد تا جایی که پادشاه بشخصه به دادگاه می رود تا او را از نزدیک ملاقات کند. سوک جونگ به دونگی علاقه مند می شود و او به بانوان دربار می پیوندد تا زندگی دختر خدمتکار زیر و رو شود و با مشکلاتی از جنسی دیگر دست و پنجه نرم کند.عکس های بازیگر چانسو و همسرشچانسو یا بائه سو بین در سال 2013 با همسر غیر معروفش ازدواج کرد، ازدواج آنها تنها 6 سال دوام داشت و آنها در سال 2019 از یکدیگر جدا شدند وطلاق گرفتند. در ادامه عکس های او در کنار همسرش را مشاهده می کنید.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!