تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

تاج و تخت زرین: زمان برگزاری حراج طلا به دقت مشخص شد

حراج شمش طلای استاندارد یکی از رویدادهای مهم در بازار طلا و جواهر است که در مرکز مبادله ارز و طلا ایران برگزار می‌شود. در این رویداد، شمش‌های طلا با استانداردهای خاص و با کیفیت بالا به فروش می‌رسند. در جلسه حراج آینده که در تاریخ ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود، واحد قیمت‌گذاری به مبلغ سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تعیین شده است.
برای شرکت در این حراج، متقاضیان باید تا ساعت ۲۴ امروز وجه‌الضمان را به مبلغ مشخص شده به بانک ملی ایران واریز کنند. این اقدام نشان دهنده جدیت و تصمیم‌گیری خریداران است که می‌خواهند در این رویداد مهم شرکت کنند.
اطلاعات دقیق‌تر در مورد شرایط حراج و نحوه شرکت در آن در شیوه‌نامه مشخص شده است که برای همه شرکت‌کنندگان الزامی است آن را مطالعه کرده و به آن پایبند باشند.


براساس شیوه‏‌نامه نحوه برگزاری حراج حضوری شمش طلا استاندارد در مرکز مبادله ارز و طلای ایران، دوازدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد فردا (سه شنبه ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۲) انجام خواهد شد.
به گزارش ایسنا، زمان جلسه حراج از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۱۶:۰۰ است و وجه‌الضمان مبلغ سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال (۳،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال) به ازای هر قطعه شمش طلای استاندارد است.
متقاضی خرید می‌تواند تا ساعت ۲۴ امروز (دوشنبه) مبلغ وجه‌الضمان را پرداخت کند.
گفتنی است؛ مبلغ وجه‌الضمان باید نزد بانک ملی ایران، شعبه بانک کارگشایی مرکز و به شماره حساب مرکز مبادله ارز و طلای ایران پرداخت شود.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!