تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

تخفیف ویژه: تعدادی از کالاهای اساسی با قیمت‌های جدید + جدول مقایسه‌ای

افزایش جوجه‌ریزی در ۳ ماه پایان سال و رسیدن به بیش از ۱۵۰ میلیون قطعه ماهانه، باعث ثبات در بازار محصولات پروتئینی شده است. این امر با توجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان و ایام نوروز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. به عنوان مثال، قیمت هر کیلو گوشت گرم مرغ به ۷۸ هزار تومان رسیده است.

با وجود تلاش دولت برای ثبات قیمت گوشت قرمز از طریق واردات، هنوز برخی از قصابی‌ها قیمت‌های بالایی برای گوشت ران و سردست گوسفندی تعیین کرده‌اند. همچنین، قیمت گوشت منجمد قرمز نیز به ۳۹۰ هزار تومان رسیده است.

همچنین، قیمت حبوبات فله‌ای نیز در بازار افزایش یافته است. برای مثال، قیمت لوبیا قرمز و لوبیاچیتی افزایش یافته و هر دو به طور متوسط با افزایش چند هزار تومانی دیده می‌شوند.

در ادامه، قیمت برخی از کالاهای اساسی در بسته بندی فروشگاهی نیز اعلام شده است. این انواع محصولات نیز قیمت‌های مختلفی دارند که برای مصرف کنندگان مهم است که این تغییرات را در نظر بگیرند.


افزایش جوجه‌ریزی در ۳ ماه پایان سال که به ماهانه بیش از ۱۵۰ میلیون قطعه رسیده ثبات را در بازار این محصول پروتیینی به ارمغان آورده است.
به گزارش مهر، بازار کالا‌های اساسی با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان و ایام نوروز از حساسیت بیشتری برخوردار می‌شود. در حال حاضر افزایش جوجه‌ریزی در ۳ ماه پایان سال که به ماهانه بیش از ۱۵۰ میلیون قطعه رسیده ثبات را در بازار این محصول پروتئینی به ارمغان آورده است و هر کیلو گوشت گرم مرغ ۷۸ هزار تومان عرضه می‌شود.
دولت در بازار گوشت قرمز با وجود اینکه سعی دارد با واردات ثبات قیمتی را در این بازار نیز به وجود آورد این هفته شاهد افزایش قیمت این محصول در قصابی‌های سطح شهر بودیم. برخی از قصابی‌ها هر کیلو گوشت ران و سردست گوسفندی را بین ۷۱۵ تا ۷۸۰ هزار تومان به فروش می‌رسانند. البته گوشت منجمد قرمز در این قصابی‌ها به مبلغ ۳۹۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.
گفتنی است این افزایش قیمت در بازار حبوبات فله‌ای نیز اتفاق افتاده و همیشه در نیمه دوم سال ماهانه شاهد افزایش قیمت حبوبات در کشور هستیم. لوبیا قرمز در هفته نخست اسفند که در خرده‌فروشی‌ها به شکل فله‌ای ۸۶ هزار تومان خرید و فروش می‌شد در هفته دوم اسفند به ۹۳ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت لوبیاچیتی از ۸۵ هزار تومان به ۹۵ هزار تومان افزایش یافته است.
در ادامه قیمت برخی کالا‌های اساسی در بسته بندی فروشگاهی می‌آید (تمام قیمت‌ها به هزار تومان است).
قیمت کالا‌های اساسی

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!