تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

جذاب‌ترین بازار سکه؛ تاریخ دومین حراج سکه در ایران به آتش می‌کشد!

در این خبر اعلام شده است که بر اساس استقبال واقعی از حراج اول سکه در مرکز مبادله ایران، دومین حراج سکه در این مرکز در تاریخ چهارشنبه (۱۶ اسفند) برگزار خواهد شد. متقاضیانی که در حراج اول حاضر نبودند یا برنده نشدند، می توانند در این حراج شرکت کنند. همچنین متقاضیانی که قبلا وجه را برای حراج اول واریز کرده بودند، می توانند با همان وجه واریزی در کیف پول خود در حراج دوم شرکت کنند. اطلاعات بیشتر درباره نوع سکه ها و شرایط شرکت در حراج دوم، طی ساعات آتی به اطلاع عموم خواهد رسید. این اقدامات برای تشویق مردم به شرکت در حراج های برگزار شده و ارتقای فعالیت های مالی و اقتصادی کشور انجام شده است.


با توجه به استقبال گسترده عموم مردم از اولین حراج سکه در مرکز مبادله ایران و کندی روند ثبت نام و احراز هویت، به اطلاع هموطنان می‌رساند دومین حراج سکه در مرکز مبادله ایران چهارشنبه (۱۶ اسفند) برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا، متقاضیانی که در حراج اول امکان ثبت نام و احراز هویت نداشته اند یا کسانی که در حراج نخست برنده نشده اند می‌توانند در حراج دوم شرکت کنند.
ضمنا به اطلاع می‌رساند، متقاضیانی که واریز وجه در سامانه را انجام داده اند می‌توانند با همین وجه واریزی در کیف پول خود اقدام به شرکت در حراج دوم کنند.
آگهی حراج دوم که شامل نوع سکه‌ها و شرایط شرکت در حراج است طی ساعات آتی به استحضار مردم خواهد رسید.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!