تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

خبر قیمت تخم مرغ در بازار را بشنوید! چقدر هزینه دارد؟

قیمت تخم مرغ در بازار امروز بسته بندی شده به صورت ۶ عددی ۳۳ هزار تومان و بسته ۹ عددی ۵۵ هزار تومان می‌باشد. اما اگر به صورت بزرگتر تر مثلاً بسته ۲۰ عددی خرید کنید، هزینه‌ی آن ۱۲۳ هزار تومان خواهد بود که این نشان دهنده‌ی این است که خرید بسته‌های بزرگتر اقتصادی‌تر است.

همچنین شانه تخم مرغ ۲۰ عددی هم با قیمت ۱۲۳ هزار تومان در بازار عرضه می‌شود. اما اگر ترجیح دهید از تخم مرغ بلدرچین استفاده کنید، باید بدانید که هر بسته ۱۲ عددی تخم مرغ بلدرچین قیمت ۴۰ هزار تومان دارد.

بنابراین توجه به نکات مهمی هنگام خرید تخم مرغ الزامی است. اگر به اقتصاد خود توجه داشته باشید، می‌توانید با خرید بسته‌های بزرگتر تخم مرغ یا تخم مرغ بلدرچین، هزینه را کاهش دهید و به صرفه‌تر خرید کنید.نیازی به نگرانی در مورد قیمت تخم مرغ در بازار نیست و با دقت و آگاهی، خریدی هوشمندانه داشته باشید.


قیمت تخم مرغ در بازار روز برای تاریخ ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ اعلام شد که بر اساس آن هر بسته تخم مرغ ۲۰ عددی ۱۲۳ هزار تومان است.
به گزارش اقتصاد آنلاین، قیمت تخم مرغ بسته بندی شده در بسته ۶ عددی ۳۳ هزار تومان است برای خرید بسته ۹ عددی هم باید ۵۵ هزار تومان پرداخت کنید. بر این اساس خرید بسته‌های بزرگ‌تر تخم مرغ به صرفه‌تر خواهد بود.
قیمت هر شانه تخم مرغ ۲۰ عددی هم امروز ۱۲۳ هزار تومان اعلام شده است.
عده‌ای از افراد ترجیح می‌دهند از تخم مرغ‌های بلدرچین استفاده کنند این محصول بر این اساس هر بسته ۱۲ عددی تخم مرغ بلدرچین در بازار ۴۰ هزار تومان قیمت دارد.
شما در جدول زیر می‌توانید قیمت انواع تخم مرغ در بازار تهران را مشاهده کنید: 

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!