تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

روز امروز چقدر قیمت یک ربع سکه بود؟

در حراج دوم سکه طلا در مرکز مبادله ایران که امروز برگزار شد، از مجموع 72،596 سکه ثبت سفارش‌شده، 10،005 قطعه ربع سکه با قیمت میانگین 12،588،000 تومان به خریداران واگذار شد. خریداران با ارائه قیمت‌های مختلف درخواست‌های خود را ثبت کرده و سپس بر اساس قیمت پیشنهادی، سکه‌ها به آن‌ها واگذار شده‌اند.

باتوجه به استقبال بسیاری از متقاضیان برای شرکت در حراج سکه، برنامه‌های حراج بعدی در روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه برگزار خواهد شد و اطلاعات مربوط به آن‌ها به‌زودی منتشر خواهد شد. در حراج اول نیز از مجموع 12،877 قطعه ربع سکه، 1،118 سکه با میانگین قیمت 11،548،000 تومان به خریداران واگذار شده بود.

توزیع سکه‌ها در این حراج‌ها بر اساس قیمت‌های اعلام شده توسط خریداران صورت گرفته است و با توجه به تقاضا و نیاز بازار، امکان تغییرات قیمت وجود دارد.


دومین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران امروز چهارشنبه ۱۶ اسفندماه برگزار شد. از مجموع ۷۲ هزار و ۵۹۶ سکه ثبت سفارش‌شده، ۱۰ هزار و ۵ قطعه ربع سکه با میانگین قیمت ۱۲ میلیون و ۵۸۸ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد؛ بدیهی است، در بین متقاضیان افرادی بالاتر و افرادی پایین‌تر از این قیمت، قیمت پیشنهادی اعلام کرده و به آن‌ها تخصیص داده شده است.
به گزارش ایسنا، مرکز مبادله ایران اعلام کرد باتوجه به استقبال متقاضیان برای شرکت در حراج سکه مرکز مبادله ایران، حراج‌های بعدی روز‌های شنبه (۱۹ اسفندماه)، یکشنبه (۲۰ اسفندماه) و دوشنبه (۲۱ اسفندماه) برگزار خواهد شد که آگهی آن‌ها به‌زودی منتشر می‌شود.
گفتنی است، در اولین حراج سکه مرکز مبادله ایران از مجموع ۱۲ هزار و ۸۷۷ قطعه ربع سکه ثبت سفارش شده، یکهزار و ۱۱۸ قطعه سکه با میانگین قیمت ۱۱ میلیون و ۵۴۸ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!