تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

شروع جشنواره فوق‌العاده حراج طلا!

دوازدهمین جلسه حراج شمش طلا استاندارد در مرکز مبادله ارز و طلا امروز سه شنبه ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد. زمان برگزاری این جلسه از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۱۶:۰۰ است و وجه الضمان برای هر قطعه شمش طلای استاندارد مبلغ ۳،۵۰۰،۰۰۰ ریال است. متقاضیان می‌توانند تا دوشنبه مورخ ۱۴ اسفندماه ۱۴۰۲ مبلغ وجه الضمان را به بانک ملی ایران، شعبه بانک کارگشایی مرکز، و به شماره حساب مرکز مبادله ارز و طلا پرداخت کنند.

همچنین در همین راستا، حراج سکه نیز در مرکز مبادله ارز و طلا این هفته برگزار می‌شود و حراج بعدی سکه فردا خواهد بود. به این ترتیب، علاوه بر شمش طلا، علاقمندان می‌توانند در حراج سکه نیز شرکت کرده و به خرید این محصولات سرمایه‌گذاری کنند. این دستورالعمل‌ها براساس شیوه‌نامه نحوه برگزاری حراج‌های حضوری در مرکز مبادله ارز و طلا ایران انجام می‌شود و در این رابطه، اطلاعات دقیق و رسمی به افراد پیشنهاد دهنده و شرکت کننده ارائه می‌شود.


دوازدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد امروز سه شنبه ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۲، انجام خواهد گرفت.
به گزارش تسنیم، بر اساس شیوه‏ نامه نحوه برگزاری حراج حضوری شمش طلا استاندارد در مرکز مبادله ارز و طلای ایران مورخ ۹ بهمن ماه ۱۴۰۲، دوازدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد در روز سه شنبه ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۲، انجام خواهد گرفت.
زمان جلسه حراج از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۱۶:۰۰ است و وجه الضمان مبلغ ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال (۳، ۵۰۰، ۰۰۰، ۰۰۰ ریال) به ازای هر قطعه شمش طلای استاندارد است.
متقاضی خرید می‌توانست تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۱۴ اسفند ماه ۱۴۰۲ مبلغ وجه الضمان را پرداخت کند. گفتنی است، مبلغ وجه الضمان باید نزد بانک ملی ایران، شعبه بانک کارگشایی مرکز و به شماره حساب مرکز مبادله ارز و طلای ایران پرداخت شود.
گفتنی است، از روز یکشنبه هفته جاری علاوه بر حراج شمش طلا، در مرکز مبادله حراج سکه نیز انجام می‌شود؛ حراج بعدی سکه نیز فردا انجام خواهد شد.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!