تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

مقایسه زیبایی: دونگی 37 ساله و دونگی 25 ساله!

هان هیو جو، بازیگر، مدل و خواننده معروف کره جنوبی، به خاطر بازی در مجموعه‌های تلویزیونی و فیلم‌های مختلف شناخته می‌شود. او در مجموعه‌هایی مانند ایلجیما، میراث درخشان، افسانه دونگ‌یی و فیلم‌هایی مانند مبدل‌پوش، عشق ۹۱۱ و دزدان دریایی: آخرین گنج سلطنتی به خوبی نقش‌های خود را بازی کرده است.

در مقابله با بازیگر دیگری به نام کیم یو جونگ، هان هیو جو نقش دونگی بزرگ را با بازی فوق‌العاده‌ای به تصویر کشیده است. این دو بازیگر توانستند با ایفای نقش‌های باهوش و خوش‌قلب خود، تماشاگران را جذب خود کنند.

در مورد بیوگرافی هان هیو جو ذکر شده است که او به عنوان یک کودک استعداد ورزشی داشته و پس از ورود به دانشگاه، به بخش فیلم و تئاتر پیوسته است. همچنین در مورد دونگی کوچک یعنی کیم یو جونگ نیز اشاره‌هایی به کارنامه و شروع کار بازیگری او از سن پنج سالگی داده شده است.

با مطالعه بخش‌های مختلف این دو هنرپیشه و مقایسه زیبایی‌های آن‌ها، می‌توانید نگاهی عمیق‌تر به دنیای بازیگری در کره جنوبی داشته باشید.

فرادید نوشت: هان هیو جو (کره‌ای: 한효주؛ زادهٔ ۲۲ فوریه ۱۹۸۷) بازیگر، مدل و خواننده اهل کره جنوبی است. او بیشتر به خاطر ایفای نقش در مجموعه‌های تلویزیونی ایلجیما (۲۰۰۸)، میراث درخشان (۲۰۰۹)، افسانه دونگ‌یی (۲۰۱۰)، دابلیو (۲۰۱۶) و شادی (۲۰۲۱) و فیلم‌های مبدل‌پوش (۲۰۱۲)، عشق ۹۱۱ (۲۰۱۲)، زیبایی درون (۲۰۱۵) و دزدان دریایی: آخرین گنج سلطنتی (۲۰۲۲) شناخته می‌شود. مقایسه زیبایی دونگی: کیم یو جونگ در نقش دونگی کوچک و هان هیو جو در نقش دونگی بزرگ بازی فوق العاده ای در سریال دونگی داشته اند. این بازیگران توانستند این کاراکتر را بسیار باهوش و خوش قلب نشان دهند. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان بیوگرافی دونگی بزرگ و دونگی کوچک را بخوانید و تصاویر جدید آن ها را از لحاظ زیبایی با یکدیگر مقایسه کنید. با ما باشید.مجموعه تلویزیونی دونگ‌یی را لی بیونگ هون و کیم سانگ هیوب کارگردانی کرده‌اند و هان هیو جو و جی جین هی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.تصاویر مقایسه زیبایی دونگیهان هیو جو دونگی بزرگهان هیو جو (کره‌ای: 한효주؛ زادهٔ ۲۲ فوریه ۱۹۸۷) بازیگر، مدل و خواننده اهل کره جنوبی است. او بیشتر به خاطر ایفای نقش در مجموعه‌های تلویزیونی ایلجیما (۲۰۰۸)، میراث درخشان (۲۰۰۹)، افسانه دونگ‌یی (۲۰۱۰)، دابلیو (۲۰۱۶) و شادی (۲۰۲۱) و فیلم‌های مبدل‌پوش (۲۰۱۲)، عشق ۹۱۱ (۲۰۱۲)، زیبایی درون (۲۰۱۵) و دزدان دریایی: آخرین گنج سلطنتی (۲۰۲۲) شناخته می‌شود.بیوگرافی هان هیو جو دونگی بزرگهان‌هیو جو در چونگجو، شمال استان چانگ چئون زاده شد. مادرش پیش از اینکه بازرس مدارس دولتی شود، معلم مدرسهٔ ابتدایی بود و پدرش در ارتش کار می‌کرد. به‌عنوان یک کودک او در ورزش، مخصوصاً ورزش دو و میدانی مهارت خوبی داشت. وقتی‌که سال دوم دبیرستان بود به سئول نقل مکان کرد و با وجود مخالفت پدر محافظه‌کارش در دبیرستان بولگوک حضور یافت.او سپس وارد دانشگاه دونگگوک شد و در آنجا به بخش فیلم و تئاتر ملحق شد. پس از بازی در فیلم دبلیو در مقابل لی جونگ سوک شایعاتی مبنی بر رابطهٔ او با جونگ سوک پخش شد که با رفتار صمیمانهٔ این دو این شایعات هم قوت گرفت. این شایعه از طرف این دو بازیگر هیچگاه تکذیب یا تأیید نشد.کیم یو جونگ دونگی کوچکبازیگر نقش کودکی دونگی، کیم یو جونگ (کره‌ای: 김유정) بازیگر کره جنوبی متولد زادهٔ ۲۲ سپتامبر ۱۹۹۹ است. او پس از اولین بازی خود در سال ۲۰۰۳، به یکی از محبوب‌ترین هنرپیشه‌های کودک در کره جنوبی تبدیل شد. از مجموعه‌های تلویزیونی که او در آنها ایفای نقش کرده می‌توان به افسانه دونگ‌یی (۲۰۱۰)، افسانه خورشید و ماه (۲۰۱۲)، عشق در مهتاب (۲۰۱۶)، عاشقان آسمان سرخ (۲۰۲۱) و شیطان من (۲۰۲۳) اشاره کرد.بیوگرافی کیم یو جونگ دونگی کوچککیم یو جونگ در شهر سئول، کره جنوبی در ۲۲ سپتامبر ۱۹۹۹ به دنیا آمد. استعداد بازیگری او در پنج سالگی کشف شد او در مسابقه‌ای که خواهر بزرگترش عضو بود شرکت کرد و جایزه محبوب‌ترین فرد را گرفت در حالی که جز اعضا (کاندیدها) نبود. او کار خودش را در تبلیغات تلویزیونی برای یک بیسکویت محلی در سال ۲۰۰۳ آغاز کرد. بعداً بازی کردن را شروع کرد او در سال ۲۰۰۴ در فیلم DMZ بازی کرد.راضیه میرزاحیدری

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!