تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

ویدیو: معرکه‌ترین تلویزیون جهان! ال جی استندبای با قابلیت قرار گرفتن در چمدان و شگفت‌انگیز هر جا که می‌خواهید!

ال جی استندبای می‌گو یک دستگاه سرگرمی فوق العاده است که با ویژگی‌های برجسته‌اش، امکان دسترسی به تنوعی از محتواها را فراهم می‌کند. با نمایشگر لمسی ۲۷ اینچی و سامانه بلندگو چهار کاناله ۲۰ وات، کاربران می‌توانند از استریم فیلم، پخش موسیقی، و انجام بازی‌های رومیزی لذت ببرند.

یکی از ویژگی‌های جالب این دستگاه، پلتفرم تلویزیون هوشمند وب او اس (Web OS) ال جی است که امکان اتصال به دستگاه‌های اندرویدی و آی او اس را برای کاربران فراهم می‌کند. همچنین، دارای فناوری تشخیص گفتار برای انجام وظایفی مانند باز کردن اپلیکیشن، کنترل صدا و جستجوی محتوا بدون نیاز به دست است.

استندبای می‌گو قابلیت تنظیم نمایشگر را به کاربران ارائه می‌دهد تا بتوانند زاویه دید، ارتفاع، و حتی جهت پایه دستگاه را تغییر دهند. همچنین، با وجود باتری داخلی، می‌توانید از این دستگاه تا سه ساعت بدون اتصال به منبع برق استفاده نمایید.

با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد و کاربری آسان، ال جی استندبای می‌گو به عنوان یک دستگاه سرگرمی قابل حمل، گزینه عالی برای تمام کسانی است که به دنبال یک تجربه سرگرم‌کننده و متنوع هستند.

 ال جی الکترونیکس محصولی به نام استندبای می‌گو (LG StanbyME GO) را معرفی کرده است. این در واقع یک نمایشگر لمسی ۲۷ اینچی همراه با سامانه بلندگو چهار کاناله ۲۰ وات است که در یک چمدان بسته بندی شده است. بر این اساس، کاربر می‌تواند سامانه سرگرمی خود را در هر جایی به همراه داشته باشد.

از ال جی استندبای می‌گو می‌توان برای موارد مختلف از جمله استریم فیلم، پخش موسیقی، و انجام بازی‌های رومیزی و نیازمند به نمایشگر لمسی استفاده کرد.
از آنجایی که درون یک چمدان باریک بسته بندی شده است، ال جی استندبای می‌گو را می‌توانید در فضا‌های کوچک جای دهید که حمل آن را به هر جایی تسهیل می‌کند. این دستگاه به یک باتری داخلی نیز مجهز است که امکان سه ساعت استفاده بدون اتصال به منبع برق بیرونی را فراهم می‌کند.

ال جی به تازگی از سامانه سرگرمی استندبای می‌گو در نمایشگاه ایفا ۲۰۲۳ در برلین رونمایی کرد، جایی که خودور الکتریکی ب ام و ویژن نویه کلاسه در کنار فناوری‌های جدید دیگر معرفی شدند.
ال جی استندبای می‌گو؛ سامانه سرگرمی قابل حمل مجهز به نمایشگر لمسی قابل چرخش
استندبای می‌گو بر اساس دستگاه استندبای می‌شکل گرفته و ال جی با جای دادن یک نمایشگر لمسی در یک چمدان، آن را به سطح جدیدی ارتقا داده است. این چمدان دارای بدنه‌ای ضد ضربه است و محل نگهداری برای کنترل از راه دور و کابل برق دستگاه درون آن تعبیه شده است.
ال جی استندبای می‌گو از طیف وسیعی از کاربرد‌ها و ترجیحات شخصی پشتیبانی می‌کند، زیرا کاربران با توجه به زاویه دید مورد نظر خود می‌توانند نمایشگر دستگاه را کج کنند، آن را ۹۰ درجه از حالت افقی به عمودی و پشت بچرخانند، ارتفاع آن را تا ۱۸ سانتیمنر تنظیم کنند یا آن را در حالت میز (Table mode) قرار دهند.

نمایشگر ال جی استندبای می‌گو در حالت میز در قسمت پایین قاب قرار می‌گیرد تا به کاربران اجازه دهد بازی‌های دیجیتالی رومیزی مانند شطرنج را انجام دهند، یا آن را به یک دستگاه پخش صفحه مجازی تبدیل کنند.
زمانی که به عنوان یک دستگاه پخش موسیقی استفاده می‌شود، بلندگو‌های داخلی استندبای می‌گو به طور خودکار خروجی صدا را در جلوی نمایشگر بهینه می‌کنند و آن را با پشتیبانی از فناوری‌های پیشرفته صوتی و تصویری دالبی ویژن و دالبی اتمس تقویت می‌کند.

پشتیبانی از فرمان‌های صوتی
ال جی استندبای می‌گو از یک ویژگی خودکار روشن/خاموش برخوردار است که هنگام باز شدن دستگاه فعال شده و پس از بسته شدن قاب چمدان غیرفعال می‌شود. ال جی مدعی است که استندبای می‌گو دستگاه بادوامی است و ۱۱ آزمایش را بر اساس استاندارد‌های نظامی آمریکا پشت سر گذاشته است. نتایج نشان می‌دهد که این دستگاه می‌تواند فشار کم، دمای پایین، گرد و غبار، و اسپری نمک را تحمل کند، در شرایطی که محافظت در برابر شوک، لرزش و افتادن تصادفی را نیز ارائه می‌کند.

ال جی اسندبای می‌گو به پلتفرم تلویزیون هوشمند وب او اس (Web OS) ال جی مجهز است که امکان اتصال به دستگاه‌های اندرویدی و آی او اس را برای کاربران فراهم می‌کند. همچنین، این دستگاه دارای فناوری تشخیص گفتار برای انجام وظایفی مانند باز کردن اپلیکیشن، کنترل صدا و جستجوی محتوا بی نیاز از دست است.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!