تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

تیبا به قیمت ۴۰۰ میلیون تومان! پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۲

تیبا به قیمت ۴۰۰ میلیون تومان! پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۲

در بازار خودروهای ایران، افزایش قیمت خودروها امروز به شدت احساس می‌شود. از جمله خودروهایی که قیمت آنها افزایش یافته است، می‌توان به تیبا هاچبک، تیبا صندوقدار، شاهین دنده‌ای و شاهین اتومات اشاره کرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، تیبا هاچبک با افزایش ۴۰۰ میلیون تومان به قیمت ۴۰۰ میلیون فروخته می‌شود. اگرچه تیبا صندوقدار و شاهین دنده‌ای نیز افزایش قیمت داشتند، اما بیشترین رشد قیمت امروز برای شاهین اتومات مشاهده می‌شود که به ۸۴۰ میلیون تومان ارتقا یافته است.

به طور کلی، بیشتر خودروهای محصولات سایپا نیز افزایش قیمت داشته‌اند. به عنوان مثال، قیمت ساینا S دنده‌ای به ۴۱۵ میلیون تومان و ساینا دنده‌ای ساده به ۳۸۵ میلیون تومان رسیده است. همچنین، قیمت چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۲ به ۱ میلیارد و 650 میلیون تومان و چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۳ به یک میلیارد و 800 میلیون تومان افزایش یافته است.

بنابراین، افزایش قیمت خودروها در بازار ایران از جمله مشکلات اقتصادی کشور است که بر روی توان خرید مردم تأثیر منفی می‌گذارد.


فرارو- تیبا هاچبک امروز پنجشنبه ۱۷ اسفند در بازار آزاد خودرو معادل ۴۰۰ میلیون فروخته می‌شود و نسبت به دیروز پنج میلیون گران شده است.
تیبا صندوقدار و شاهین دنده‌ای هم که به ترتیب ۳۹۵ و ۶۶۵ میلیون قیمت خوردند، به همین اندازه افزایش قیمت داشتند اما بیشترین رشد قیمت امروز برای شاهین اتومات دیده می‌شود.
قیمت شاهین اتومات با رشد ۱۵ میلیونی به ۸۴۰ میلیون تومان ارتقا پیدا کرده است. ارقام پیشنهادی فروشنده‌ها بابت ساینا S دنده‌ای ۱۰ میلیون و بابت ساینا دنده‌ای ساده دو میلیون بیشتر شده. چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۲ نسبت به دیروز ۱۰ میلیون و چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۳ حدود ۲۰ میلیون گران شدند. قیمت روز محصولات سایپا در بازار آزاد را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.
قیمت روز خودروهای سایپا
مدل
چهارشنبه
امروز

پراید 151

308 میلیون تومان

307 میلیون تومان

تیبا

390 میلیون تومان

395 میلیون تومان

تیبا 2

395 میلیون تومان

400 میلیون تومان

ساینا

383 میلیون تومان

385 میلیون تومان

ساینا S

405 میلیون تومان

415 میلیون تومان

کوئیک دنده‌ای

390 میلیون تومان

390 میلیون تومان

کوئیک R

395 میلیون تومان

395 میلیون تومان

کوئیک پلاس اتوماتیک

495 میلیون تومان

495 میلیون تومان

چانگان CS35 پلاس تیپ 2

یک میلیارد و 640 میلیون تومان

یک میلیارد و 650 میلیون تومان

چانگان CS35 پلاس تیپ 3

یک میلیارد و 780 میلیون تومان

یک میلیارد و 800 میلیون تومان

سیتروئن C3

یک میلیارد و 900 میلیون تومان

یک میلیارد و 900 میلیون تومان

شاهین G

660 میلیون تومان

665 میلیون تومان

شاهین اتوماتیک

825 میلیون تومان

840 میلیون تومان

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!