تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

جای خوب کافه چه جوری است؟

جای خوب کافه چه جوری است؟

گاهی اوقات دوستان قدیمی نیاز دارند که با هم به یک مکان بروند و زمان خوبی داشته باشند ولی زیر آسمان شلوغ شهر این کار را ممکن نمی‌سازد. در این حالت کافه‌ها به عنوان مکان‌های مناسبی برای دیدار دوستان عزیز به یکدیگر تبدیل می‌شود. انواع مختلفی از کافه‌ها در شهرهای مختلف وجود دارند، اما ما شما را به دیدن چند کافه زیبای دنیا دعوت می‌کنیم که انتخاب شده‌اند توسط سی‌ان‌ان.

از جمله این کافه‌ها می‌توان به “کانگ کافه” در هانوی ویتنام اشاره کرد که دکوراسیونی کمونیستی دارد. در کافه “عرشه قهوه” در تایپه تایوان افراد می‌توانند در کنار پیاده‌روی شهر قهوه خود را لذت ببرند. همچنین در کافه “متال هند” در پکن چین و “۲۲۰ درجه” در سالزبورگ اتریش نیز می‌توانید انواع مختلفی از قهوه‌ها را تجربه کنید.

به امید آنکه دوستان قدیمی همیشه بتوانند زمان خوبی را با هم سپری کنند، بازدید از این کافه‌ها می‌تواند یک تجربه جالب و لذت بخش باشد.

همشهری آنلاین نوشت: گاهی دوستان قدیمی دل‌شان می‌خواهد یکدیگر را ببینند؛ اما زیر آسمان شهر که نمی‌شود. این‌جاست که آرامش کافه‌های ریز و درشت شهر، برای‌شان آغوش می‌گشاید و آنها را به یک فنجان چای و یک بغل آرامش دعوت می‌کند.در ایران خودمان که کلی قهوه‌خانه‌ و کافه‌های مختلف سراغ داریم، اما حالا شما دعوتید به چند کافه در گوشه و کنار جهان، که به انتخاب سی‌ان‌ان زیباترین کافه‌های دنیا هستند.شیک کمونیستیچوب‌های خام، بالش‌های نرم و کوسن‌های گل‌گلی؛ رنگ‌هایی که یادآور لباس‌های سنتی در دوره سلطه‌ کمونیست‌هاست. شما به «کانگ کافه» در هانوی ویتنام دعوتید.کافه‌پیاده‌رو!«عرشه قهوه» در کنار پیاده‌رویی در پایتخت تایوان، از رهگذران، ایستاده پذیرایی می‌کند.قهوه‌آهنی!در دکور این کافه، علاوه بر سنگ تا دل‌ تان بخواهد فلز به‌کار رفته است؛ شاید به این دلیل است که نام این کافه را در پکن چین، «متال هند» یا آهنین دست گذاشته‌اند.قهوه صنعتی!در یکی از مجلل‌ترین خیابان‌های کی‌یف در اوکراین، دیوارهای این کافه به‌نظر می‌رسد نیمه‌کاره است؛ در مرحله نازک‌کاری، حتی کانال‌های روس‌سقف هم خودشان را نپوشانده‌اند، اما پاتوق مهندسان است.کافه عربی!کافه «کلِی» در لبنان، عروس خاورمیانه، همراه با سقف‌های بلند، ستون‌های چوبی و کلی آرامش.۲۲۰درجه!بهترین دما برای برشته‌کردن دانه‌های قهوه، ۲۲۰درجه سانتی‌گراد است و در اتریش، در کنار موزه هنر مدرن سالزبورگ، کافه‌ای با نام «۲۲۰درجه» وجود دارد.راضیه میرزاحیدری

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!