تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

فرصتی برای مالکیت خانه در قلب تهران با کمتر از ۲ میلیارد تومان

اگر شما به دنبال خرید یک خانه در تهران با بودجه محدودی حدود 2 میلیارد تومان هستید، این گزارش اطلاعات مفیدی را برای شما ارائه می‌دهد. بر اساس این گزارش، با این میزان بودجه، شما می‌توانید خانه‌های مختلفی را در مناطق مختلف تهران خریداری کنید. به عنوان مثال، یک واحد 58 متری نوساز در منطقه چیتگر با یک اتاق خواب، با قیمت 2 میلیارد تومان به فروش می‌رسد. همچنین، یک واحد 55 متری با یک خواب در منطقه شهر زیبا، با سن 7 سال، با قیمت 1 میلیارد و 360 هزار تومان موجود است. به علاوه، خانه 40 متری با یک خواب در منطقه مولوی با سن 2 سال نیز با قیمت 2 میلیارد تومان قابل خرید است. با توجه به این اطلاعات، می‌توانید خانه‌ای با مشخصات مورد نظر خود را با سقف بودجه 2 میلیارد تومان در تهران پیدا کنید.


اگر قصد خرید خانه در تهران را دارید، اما سقف بودجه شما ۲ میلیارد تومان است، این گزارش را از دست ندهید.
به گزارش اقتصاد آنلاین، هر چند که وضعیت بازار مسکن در تهران تعریفی ندارد و هزینه خرید خانه به شدت بالا رفته است، اما هنوز هم می‌توانید با مبلغ مشخصی صاحب یک خانه در تهران شوید.
یک واحد ۵۸ متری نوساز در محله چیتگر تهران که یک اتاق خواب دارد، دقیقا ۲ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است. همچنین یک واحد ۵۵ متری یک خوابه در شهر زیبا در حالی که ۷ سال از ساخت آن می‌گذرد، یک میلیارد و ۳۶۰ هزار تومان قیمت دارد.
یک خانه ۴۰ متری یک خوابه در مولوی تهران که سنی حدود ۲ سال دارد، اکنون ۲ میلیارد تومان می‌ارزد.
از آنجایی که در محله چیتگر تهران واحد‌های خوب و نوساز با قیمت‌های مناسبی پیدا می‌شود، می‌توانید یک آپارتمان ۸۰متری نوساز با ۲ اتاق خواب را به قیمت یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.
برای خرید یک واحد ۷۵ متری در محله چیتگر که نوساز است و ۲ اتاق خواب دارد، باید یک میلیارد و ۱۲۵ میلیون تومان هزینه کنید.
خرید یک آپارتمان ۴۳ متری تک خواب با سنی حدود ۱۸ سال، ۲ میلیارد تومان پول می‌خواهد.
با یک میلیارد و ۵۰۰ هزار تومان می‌توانید صاحب یک واحد ۵۰ متری، ساخت سال ۱۳۹۵ با یک اتاق خواب در اندیشه فاز یک شوید.
قیمت و مشخصات خانه‌های دیگر را در جدول زیر بخوانید:

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!