تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

فرصت طلایی برای ثبت نام خودروهای وارداتی؛ ۱۱ محصول منتظر شما هستند! از این فرصت استفاده کنید و تنها ۳ روز فرصت دارید.

مدیر سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی اعلام کرد که از امروز شروع به ثبت‌نام خودروهای وارداتی می‌کند. در این مرحله ۱۱ خودرو وارد شده‌اند که متقاضیان تا پایان روز جمعه ۱۸ اسفند ماه فرصت دارند برای ثبت درخواست خودرو از میان این ۱۱ خودرو. این اقدام جدید برای کسانی است که در مرحله گذشته با بلوکه کردن وجه ۵٠٠ میلیون تومانی در حساب وکالتی، ثبت‌نام و نوبت‌دهی کرده‌اند.
در این مرحله، ۶ محصول دارای قیمت قطعی و ۵ محصول دارای قیمت علی‌الحساب عرضه شده‌اند. متقاضیان می‌توانند یک اولویت از بین این ۱۱ خودرو انتخاب کنند، اما تاکید شده است که ثبت نام جدیدی در این مرحله امکانپذیر نیست و انتخاب خودرو فقط برای ثبت‌نام‌های مرحله اول ممکن است. این اقدام جدید نشان از تلاش مدیر سامانه برای راه‌اندازی یک فرآیند سریع و موثر در مراحل فروش خودروهای وارداتی دارد.

مدیر سامانه یکپارچه خودرو‌های وارداتی از آغاز مرحله جدید برای ثبت‌نام خودرو‌های وارداتی خبر داده و اعلام کرد که در این مرحله ۱۱ خودرو عرضه شده است و متقاضیان از عصر امروز (چهارشنبه) به مدت سه روز (تا پایان روز جمعه ۱۸اسفند ماه) فرصت ثبت درخواست یک خودرو از میان خودرو‌های عرضه شده را دارند.
به گزارش ایسنا؛ مهدی تقدسی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: سامانه یکپارچه خودرو‌های وارداتی برای متقاضیانی که در گام نخست خرید خودرو‌های وارداتی در اسفند ماه سال گذشته با بلوکه کردن وجه ۵٠٠ میلیون تومانی در حساب وکالتی خود، اقدام به ثبت‌نام و نوبت‌دهی شدند، از عصر امروز (چهارشنبه ۱۶ اسفند) به مدت سه روز (تا ساعت ۲۳ و ۵۹ دقیقه روز جمعه ۱۸ اسفند ماه) بازگشایی شده و امکان ثبت‌نام برای متقاضیان فراهم است.
مدیر سامانه یکپارچه خودروها، ادامه داد: در این مرحله از فروش خودرو‌های وارداتی، ١١ محصول وارد شده توسط شرکت‌های خودرویی، عرضه خواهد شد که از این تعداد شش محصول دارای قیمت قطعی در مبادی ورودی و پنج محصول دارای قیمت علی‌الحساب در مبادی ورودی هستند.
در این مرحله متقاضیان می‌توانند یک اولویت از میان ١١ محصول عرضه شده، انتخاب کنند.
تاکید می‌شود که هیچگونه ثبت نام جدیدی در این مرحله انجام نخواهد شد و انتخاب خودرو در سامانه صرفا برای ثبت‌نام کنندگان مرحله اول است.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!