تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

فروش و قیمت جذاب پژو پارس در بازار امروز!

فروش و قیمت جذاب پژو پارس در بازار امروز!

این متن به توضیح در مورد افزایش قیمت خودروهای پژو پارس در بازار ایران می‌پردازد. بر اساس گزارش اقتصاد آنلاین، قیمت پژو پارس LX صفر به مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است، که یک افزایش ۲۰ میلیون تومانی نسبت به قبل دارد. همچنین قیمت پژو پارس XU ۷ P سال نیز افزایش ۱۰ میلیون تومانی به ۶۵۰ میلیون تومان رسیده است. قیمت پژو پارس ELX-TU ۵ در نیز با افزایش ۲۰ میلیون تومانی به ۸۲۰ میلیون تومان افزایش یافته است. در حالی که قیمت کارخانه خودرو‌های پژو پارس نیز افزایش داشته و مبلغ آن از ۲۷۵ میلیون تومان به ۳۳۳ میلیون تومان تغییر یافته است. این افزایش قیمت‌ها می‌تواند به دلیل شرایط اقتصادی و تورم باشد که در نهایت تأثیری بر قیمت خودروها دارد و باعث افزایش هزینه‌های خرید این خودروها برای مصرف‌کنندگان می‌شود.


قیمت پژو پارس LX صفر با افزایش ۲۰ میلیونی به ۸۰۰ میلیون تومان رسیده است.
به گزارش اقتصاد آنلاین، همچنین قیمت پژو پارس XU ۷ P سال با افزایش ۱۰ میلیونی به ۶۵۰ میلیون تومان رسید.
همچنین پژو پارس ELX-TU ۵ در بازار با افزایش ۲۰ میلیون تومانی به ۸۲۰ میلیون تومان رسیده است. همچنین پژو پارس LX مدل ۱۴۰۰ در بازار با افزایش ۲۵ میلیونی به ۷۶۰ میلیون تومان رسید.
قیمت کارخانه خودرو‌های پژو پارس نیز از ۲۷۵ میلیون ۳۳۳ میلیون تومان متغیر است. قیمت این پژو پارس XU ۷ P سال سفارشی در نمایندگی ۳۰۹ میلیون تومان است.
قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۲ در نمایندگی هم ۳۳۳ میلیون تومان است. همچنین قیمت پژو پارس XU ۷ P سال در نمایندگی ۲۹۴ میلیون تومان است.
شما در جدول زیر می‌توانید قیمت انواع پژو پارس در بازار آزاد تهران را مشاهده کنید: 

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!