تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

قیمت شگفت‌انگیز رانا در بازار امروز

قیمت خودروهای رانا در بازار ایران به تازگی تغییر کرده است، قیمت مدل‌های مختلف رانا از ۵۷۵ میلیون تومان برای مدل ۱۴۰۱ به ۶۸۰ میلیون تومان برای مدل پانورامای ارتقا یافته افزایش یافته است. این افزایش قیمت به تغییرات اقتصادی و نرخ ارز مرتبط است.

با توجه به این افزایش، خریدارانی که به خرید خودروهای رانا علاقه‌مندند، باید به این تغییرات توجه کنند و زمان مناسب برای خرید را انتخاب کنند. همچنین قیمت خودروهای رانا در نمایندگی‌ها نیز متفاوت است و باید در نظر گرفت که این قیمت‌ها تحت تأثیر قوانین و مقررات دولت و شرایط بازار قرار می‌گیرند.

از جدول داده شده می‌توان فهمید که قیمت خودروهای رانا در بازار آزاد تهران متفاوت است و خریداران برای انتخاب بهترین گزینه باید بازار را به دقت بررسی کنند. این افزایش قیمت‌ها نشان از روند افزایشی در بازار خودروی ایران دارد که بمراتب بیشتر از رشد عمومی اقتصاد است.


قیمت رانا پلاس ارتقا یافته در بازار به ۶۰۵ میلیون تومان رسید.
به گزارش اقتصاد آنلاین، قیمت رانا پلاس صفر مدل ۱۴۰۲ در بازار روز ۵۹۰ میلیون تومان شد.
مدل ۱۴۰۱ رانا پلاس در بازار خودرو ۵۷۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.
قیمت رانا پلاس پانوراما مدل ۱۴۰۲، ۶۵۵ میلیون تومان است و قیمت مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۶۳۰ میلیون تومان شد. قیمت رانا پلاس پانورامای ارتقا یافته به ۶۸۰ میلیون تومان رسید.
بر اساس قیمت کارخانه‌ای محصولات ایران خودرو در آبان ماه رانا پلاس ارتقا یافته ۴۳۴ میلیون تومان است قیمت رانا پلاس هم در نمایندگی ۳۲۲ میلیون تومان است و ایران خودرو مبلغ فروش رانا پلاس پانوراما را ۳۴۳ میلیون تومان مشخص کرده است.
شما در جدول زیر می‌توانید قیمت انواع رانا در بازار آزاد تهران را مشاهده کنید: 

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!