تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

پرنده‌ی آزاد | تیموری از سایپا فرار کرد

جواد توسلی مهر امروز مسئولیت مدیریت شرکت سایپا را از محمد علی تیموری به عهده گرفته است. این مراسم تحویل مدیریت به دلیل گذشت دو سال از زمانی است که تیموری مدیریت شرکت را بر عهده گرفته بود. جواد توسلی مهر تاکنون در جایگاه‌های مختلفی فعالیت داشته است از جمله مدیرعامل و عضویت در هیات مدیره شرکت‌های مختلف. او تجربه‌های مختلفی در زمینه‌های مختلف اداری و مدیریتی دارد که می‌تواند برای مدیریت بهتر شرکت سایپا مفید باشد. این تغییرات در مدیریت شرکت می‌تواند تأثیرات مثبتی بر عملکرد و ارتقاء شرکت داشته باشد و موجب بهبود وضعیت شرکت گردد. انتقال مسئولیت مدیریت از یک فرد به فرد دیگر امری مهم و حساس است که نیازمند برنامه‌ریزی و اهتمام دقیق است تا این تغییرات بهترین نتیجه را برای شرکت به ارمغان بیاورد.


تیموری که از دی ماه ۱۴۰۰ مسئولیت مدیریت شرکت سایپا را برعهده گرفته بود امروز با گذشت ۲ سال مدیریت سایپا را به توسلی مهر تحویل می‌دهد.
به گزارش تسنیم، محمد علی تیموری امروز مدیریت شرکت سایپا را به جواد توسلی مهر تحویل خواهد داد. قرار است عصر امروز مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سایپا برگزار شود.
تیموری که از دی ماه ۱۴۰۰ مسئولیت مدیریت شرکت سایپا را برعهده گرفته بود امروز با گذشت ۲ سال مدیریت سایپا را به توسلی مهر تحویل می‌دهد.
از سوابق جواد توسلی مهر، می‌توان به موارد مدیریت عامل و عضویت در هیات مدیره شرکت ایسیکو، مدیریت عامل شرکت فرآورده‌های ساختمانی، مدیریت عامل شرکت لاستیک پارس (از زیر مجموعه‌های شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند)، معاونت برنامه‌ریزی پژوهشگاه صنعت نفت، معاونت مدیر عامل شرکت ایران‌خودرو، مدیریت عامل مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) اشاره کرد.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!