تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

پیش بینی قیمت های دلار، سکه، طلا و یورو برای شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲؛ قیمت نیم‌سکه به کانال ۲۱ میلیون تومان نزدیک شد

پیش بینی قیمت های دلار، سکه، طلا و یورو برای شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲؛ قیمت نیم‌سکه به کانال ۲۱ میلیون تومان نزدیک شد

قیمت طلا در بازار امروز شنبه ۱۹ اسفند به مبلغ دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید که نشان از رشد ۲۷ هزار تومانی آن نسبت به روز قبل دارد. همچنین، سکه امامی نیز ۳۷ میلیون و ۶۰۴ هزار تومان فروخته شد که نسبت به هفته گذشته ۳۵۷ هزار تومان گران‌تر است. قیمت یورو خدماتی نیز امروز به ۴۷ هزار و ۱۴۵ تومان رسید که نشان‌دهنده رشد تقریبا ۱۲۰ تومانی آن نسبت به روز پنجشنبه است.
در مرکز مبادله ارز و طلا، قیمت دلار خدماتی ۴۳ هزار و ۹۵ تومان و یورو خدماتی ۴۷ هزار و ۱۴۵ تومان اعلام شده است. همچنین، قیمت‌های دیگر ارزهای خدماتی نیز در جدول مشخص شده است.
قیمت‌های مربوط به طلا و انواع سکه نیز در بازار مشخص شده است که نشان از گرانی‌های اخیر در این بازار است. به‌طور کلی، قیمت طلا و سکه در حال افزایش است و معامله‌گران تحت تأثیر قیمت‌های متغیر در بازار هستند.


فرارو- قیمت طلا ۱۸ عیار امروز شنبه ۱۹ اسفند همزمان با آغاز معاملات بازار از مرز گرمی دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان عبور کرد و با رشد ۲۷ هزار تومانی نسبت به عصر پنجشنبه سه میلیون و ۲۱۶ هزار تومان معامله شد.
سکه امامی پابه‌پای طلا گران شد و صراف‌ها هر قطعه سکه امامی را ۳۷ میلیون و ۶۰۴ هزار تومان یعنی ۳۵۷ هزار تومان بیشتر از هفته قبل فروختند و نیم‌سکه پا به محدوده ۲۱ میلیون گذاشت. یورو خدماتی هم که مبنای محاسبه ارز مسافرتی است، امروز ۴۷ هزار و ۱۴۵ تومان عرضه می‌شود.
قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله
قیمت دلار خدماتی امروز شنبه ۱۹ اسفند براساس اعلام مرکز مبادله ارز و طلا ۴۳ هزار و ۹۵ تومان است.
قیمت دلار خدماتی به این ترتیب نسبت به دیروز تفاوتی ندارد، اما همزمان قیمت یورو خدماتی با رشد تقریبا ۱۲۰ تومانی نسبت به روز پنجشنبه، از مرز ۴۷ هزار تومان فاصله گرفت و به ۴۷ هزار و ۱۴۵ تومان رسید.
قیمت یورو خدماتی مبنای محاسبه ارز دولتی است و متقاضیان ارز مسافرتی به‌جای نرخ‌های اعلامی از سوی دلال‌ها می‌توانند با ارائه مدارک لازم یورو خدماتی را با نرخی نزدیک ۴۷ هزار تهیه کنند.
قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله ارز و طلا
انواع ارز خدماتی
پنجشنبه
امروز
دلار خدماتی

43 هزار و 30 تومان

43 هزار و 95 تومان

یورو خدماتی

47 هزار و 25 تومان

47 هزار و 145 تومان
قیمت طلا ۱۸ عیار و انواع سکه
هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز شنبه ۱۹ اسفند با شروع معاملات بازار ۲۷ هزار تومان نسبت به خریدوفروش‌های عصر پنجشنبه گران شد و با عبور از از مرز سه میلیون و ۲۰۰، روی جایگاه سه میلیون و ۲۱۶ هزار تومان ایستاد.
قیمت سکه امامی همزمان ۳۵۷ هزار تومان ارتقا پیدا کرد و به ۳۷ میلیون و ۶۰۴ هزار تومان رسید. ربع‌سکه و نیم‌سکه هر کدام ۱۵۰ هزار تومان رشد قیمت داشتند و به ترتیب ۱۳ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان و ۲۱ میلیون و ۱۰ هزار تومان به فروش رسیدند.
قیمت انواع طلا و سکه

طلا و سکه

پنجشنبه

امروز

هر گرم طلا ۱۸ عیار

سه میلیون 189 هزار تومان

سه میلیون 216 هزار تومان

سکه امامی

37 میلیون و 247 هزار تومان

37 میلیون و 604 هزار تومان

نیم سکه

20 میلیون و 860 هزار تومان

21 میلیون و 10 هزار تومان

ربع سکه

13 میلیون و 640 هزار تومان

13 میلیون و 790 هزار تومان

سکه گرمی

شش میلیون و 620 هزار تومان

شش میلیون و 820 هزار تومان

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!