تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

آخرین اخبار قیمت ارز در بازار: دلار، سکه، طلا و یورو امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

آخرین اخبار قیمت ارز در بازار: دلار، سکه، طلا و یورو امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

قیمت طلا و سکه در بازار معاملاتی امروز افزایش قابل توجهی پیدا کرده است. براساس گزارش‌ها،‌ هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز ۳ میلیون و ۳۷۷ هزار تومان قیمت گذاری شده است که نسبت به روز گذشته حدود ۳۰ هزار تومان افزایش داشته است. همچنین،‌ سکه امامی نیز به قیمت ۴۰ میلیون و ۹۵۸ هزار تومان فروش رفته است که نسبت به دیروز ۳۰۱ هزار تومان گران‌تر معامله شده است.

به طور مشابه،‌ قیمت دلار و یورو نیز در بازار مبادله ثابت باقی مانده‌اند اما یورو با قیمت تقریبا ۱۰۰ تومان بیشتر از دیروز به فروش می‌رسد. ارز دلار خدماتی با قیمت ۴۴ هزار و ۸۸۰ تومان در بازار قرار دارد.

در مجموع، افزایش قیمت طلا و ارز در بازار نشان از روند صعودی قیمت‌ها دارد که ممکن است تأثیرات آن بر بازار اقتصادی به مشاهده کنیم.

فرارو نوشت: همزمان با افزایش قیمت طلا درجریان معاملات امروز بازار، سکه امامی تا مرز کانال ۴۱ میلیون جلو رفت.

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت با رشد ۳۰ هزار تومانی نسبت به دیروز به سه میلیون و ۳۷۷ هزار تومان رسید. همزمان با افزایش قیمت طلا، سکه امامی تا مرز ۴۱ میلیون جلو رفت و حدود ۳۰۰ هزار تومان بیشتر از خریدوفروش‌های دیروز قیمت خورد. نرخ یورو خدوماتی نیز با رشد ۱۰۰ تومانی از نیمه کانال ۴۸ هزار تومان عبور کرد.

قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله

دلار خدماتی امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت براساس اعلام مرکز مبادله ارز و طلا ۴۴ هزار و ۸۸۰ تومان است. نرخ دلار خدماتی نسبت به روز گذشته تفاوتی ندارد، ولی یورو خدماتی با رشد قیمت تقریبا ۱۰۰ تومانی فروخته می‌شود.

قیمت یورو خدماتی که مبنای محاسبه ارز دولتی است، امروز ۴۸ هزار و ۵۴۰ تومان است و متقاضیان واجد شرایط می‌توانند با نرخی زیر بازار آزاد سراغ خرید یورو خدماتی بروند.

قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله ارز و طلا

انواع ارز خدماتی25 اردیبهشت26 اردیبهشتدلار خدماتی44 هزار و 880 تومان

44 هزار و 880 تومان

یورو خدماتی

48 هزار و 435 تومان

48 هزار و 540 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار و انواع سکه

طلا ۱۸ عیار امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت در شروع معاملات بازار گرمی ۳۰ هزار تومان نسبت به معاملات عصر دیروز گران شد. هر گرم طلا ۱۸ عیار معادل سه میلیون و ۳۷۷ هزار تومان معامله شد و همزمان قیمت سکه امامی با رشد ۳۰۱ هزار تومانی به ۴۰ میلیون و ۹۵۸ هزار تومان ارتق پیدا کرد.

ربع‌سکه و نیم‌سکه هر کدام ۱۰۰ هزار تومان گران و به‌ترتیب ۱۴ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان و ۲۳ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان فروخته شدند.

قیمت انواع طلا و سکه

طلا و سکه

25 اردیبهشت26 اردیبهشت

هر گرم طلا ۱۸ عیار

سه میلیون و 307 هزار تومان

سه میلیون و 377 هزار تومان

سکه امامی

40 میلیون و 657 هزار تومان

40 میلیون و 958 هزار تومان

نیم سکه

23 میلیون و 760 هزار تومان

23 میلیون و 860 هزار تومان

ربع سکه

14 میلیون و 840 هزار تومان

14 میلیون و 940 هزار تومان

سکه گرمی

شش میلیون و 620 هزار تومان

شش میلیون و 620 هزار تومان

راضیه میرزاحیدری

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!