تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

هندزفری عجیب: ترجمه‌ای فوری از لحظه‌ی آن

هندزفری عجیب: ترجمه‌ای فوری از لحظه‌ی آن

سامسونگ اعلام کرد که آپدیت جدید گلکسی بادز شامل اضافه کردن هوش مصنوعی به هندزفری های سامسونگ است. این آپدیت قابلیت ترجمه زنده تماس را به این دستگاه ها اضافه می کند، که به کاربر این امکان را می دهد که با افرادی که به زبان دیگری صحبت می کنند، تماس برقرار کند.

سامسونگ اعلام کرده است که این آپدیت جدید برای گلکسی بادز، بهترین تطبیق را با سری گلکسی S24 دارد. این ویژگی هوش مصنوعی از سامسونگ برای تعداد محدودی از محصولات این شرکت عرضه خواهد شد.

همچنین، سامسونگ اعلام کرده است که سوئیچ خودکار به سری گلکسی بادز نیز در آینده ای نزدیک عرضه خواهد شد. این ویژگی با استفاده از بلوتوث، تجربه آسان تری را برای جابجایی بین دستگاه ها فراهم می کند.

علاوه بر این، ویژگی Auracast نیز به گلکسی بادز اضافه شده است. این ویژگی امکان اتصال چندین دستگاه به یک منبع صوتی را فراهم می کند.

آپدیت جدید برای گلکسی بادز به زودی در دسترس کاربران قرار می گیرد و این قابلیت ها و ویژگی های جدید برای کاربران گوشی های سامسونگ فراهم خواهد شد.

خبرآنلاین نوشت: به‌روزرسانی جدید گلکسی بادز، هوش مصنوعی را به هنذفری سامسونگ اضافه می‌کند. مهم‌ترین ویژگی این آپدیت اضافه‌شدن قابلیت ترجمه‌ی زنده تماس است.قابلیت مذکور به شما امکان می‌دهد با افرادی که به زبان دیگری صحبت می‌کنند، تلفنی مکالمه‌ کنید.براساس بیانیه‌ی سامسونگ، آپدیت جدید گلکسی بادز را بهتر از قبل با سری گلکسی S24 تطبیق می‌دهد. قابلیت‌های هوش مصنوعی پرچم‌داران سامسونگ برای تعداد بسیار کمی از محصولات این شرکت منتشر خواهند شد. بنابراین، بهره‌مندی گلکسی بادز از این قابلیت‌ها خبر خوشی برای کاربرانش محسوب می‌شود.سامسونگ اشاره می‌کند که سوئیچ خودکار به سری گلکسی بادز نیز خواهد آمد. این ویژگی هنگامی‌که به چند دستگاه ازطریق بلوتوث متصل هستید، باعث می‌شود تجربه‌ی آسان‌تری برای جابه‌جایی در بین دستگاه‌ها داشته باشید. درصورت تماس تلفنی، اندروید به‌طور خودکار دستگاه پخش را تغییر می‌دهد تا تماس را بدون متوقف‌کردن پخش محتوا برقرار کنید.Auracast ویژگی دیگری است که با آپدیت جدید به گلکسی بادز اضافه خواهد شد. Auracast امکان اتصال چندین دستگاه به یک منبع صوتی را فراهم می‌کند و حالا مدل‌های مختلف گوشی سامسونگ و تبلت سامسونگ می‌توانند از این قابلیت برای اتصال به چندین ایرباد استفاده کنند.علاوه‌براین، به‌کمک ویژگی صدای ۳۶۰ درجه‌ی Auracast در تلویزیون هایی که از آن پشتیبانی می‌کنند، کاربران می‌توانند ازطریق گلکسی بادز به صدای فراگیر مجازی گوش دهند.آپدیت جدید برای گلکسی بادز ۲ و گلکسی بادز ۲ پرو و گلکسی بادز FE که جزو بهترین هدفون های بی سیم هستند، در چند روز آینده دردسترس قرار می‌گیرد.راضیه میرزاحیدری

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!