تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

بازیگر سریال دونگی: زیبا و مدرن!

بازیگر سریال دونگی: زیبا و مدرن!

هان هیو جو، بازیگر سریال دونگی، با استایل جذاب و ساده‌اش توانسته در فضای مجازی توجه بسیاری را به خود جلب کند. او از تاریخ ۲۲ فوریه ۱۹۸۷ میلادی فعالیت خود را آغاز کرده و به عنوان یک بازیگر، مدل و خواننده مشهور در کره جنوبی شناخته می‌شود. با بازی در سریال محبوب و پرطرفدار افسانه دونگی، نام او به میان علاقمندان به سریال‌های کره‌ای پرطرفدار شده است. افسانه دونگی یک مجموعه درام، رمانتیک و تاریخی است که در سال ۲۰۱۰ پخش شد و در ایران نیز توجه ویژه‌ای به خود جلب کرد.

موفقیت هان هیو جو نشان از توانایی هنری و بازیگری وی دارد که توانسته است جای خود را در صنعت سریال‌های کره‌ای برجسته کند. استایل بازیگری و پرفورمنس وی در این سریال نه تنها در کره جنوبی بلکه در سطح جهانی نیز توجه و تحسین بسیاری را به خود جلب کرده است. هان هیو جو با تلاش و استعداد خود در مسیر موفقیت قرار گرفته و از طرفداران بسیاری برخوردار است و موفقیت وی نشان‌دهنده استعداد و توانایی بالای هنری اوست.

برترین ها نوشت: استایل جذاب و ساده هان هیو جو، بازیگر سریال دونگی در فضای مجازی توجه قرار گرفته است. هان هیو جو ( زادهٔ ۲۲ فوریه ۱۹۸۷) بازیگر، مدل و خواننده اهل کره جنوبی است. او در سریال افسانه دونگی بازی کرده است. افسانه دونگی یک مجموعه درام، رمانتیک و تاریخی کره‌ای است که در سال ۲۰۱۰ در ۶۰ قسمتِ ۶۰ دقیقه‌ای از شبکه اِم‌بی‌سی کره جنوبی پخش شد. پخش این سریال نیز در ایران مورد توجه قرار گرفت.راضیه میرزاحیدری

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!