تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

شش ایده عملی برای دستیابی به ثروت در کمتر از پنج سال

شش ایده عملی برای دستیابی به ثروت در کمتر از پنج سال

روزنامه می نویسم آموزش داده که چگونه می توانید از طریق تصمیمات درست و استراتژی های مالی، پولدار شوید. اولین کاری که این مقاله توصیه می کند، این است که باید سرمایه گذاری کنید. این مسئله توسط متخصصان مالی نیز تأیید شده است. آنها توصیه می کنند که بخشی از درآمد خود را برای سرمایه گذاری اختصاص دهید و سالانه درصدی افزایش دهید. همچنین در مقاله به تأثیر مذاکره روی درآمد خود اشاره شده است، زیرا معقول و صحیح مذاکره نقش مهمی در افزایش درآمد ایفا می کند.

در مورد مدیریت بدهی نیز تأکید شده است. این مقاله به خوانندگان توصیه می کند که بدهی های خود را مدیریت کنند و از روش هایی برای بازپرداخت بدهی ها استفاده کنند. همچنین برای پولدار شدن، کنترل هزینه و صرفه جویی نیز امری ضروری است. خوانندگان برای افزایش درآمد و پولدار شدن، باید بودجه ریزی و کار زندگی خود را بررسی کنند و مطالعه کنند. باید به شکلی اساسی و هوشمندانه به کارهای پولساز انجام دهند. آنها باید به مذاکره با کارفرمایان خود توجه کنند و تلاش کنند تا حقوق بالاتری به دست بیاورند.

روزیاتو نوشت: شاید سریع پولدار شدن، غیرممکن به نظر برسد، به ویژه اگر از یک خانواده ای پولدار نباشید، اما تصمیمات درست می تواند به طور قابل توجهی شانس شما را افزایش دهد. فقط نیاز به استراتژی، انضباط و ریسک پذیری دارید.۱. سرمایه گذاری کنیدرامیت ستی، کارشناس پول، در گفتگویی گفته است که موثرترین راه برای پولدار شدن، سرمایه گذاری است. او توصیه می کند سالانه درصدی از درآمدتان را به طور خودکار سرمایه گذاری کنید و این میزان را سالی ۱ درصد افزایش دهید.او می گوید: «اغلب فکر می کنیم افراد ثروتمند به سرمایه گذاری های مخفی دسترسی دارند که باعث ثروتمند شدن آنها می شود. اما به عنوان کسی که به این سرمایه گذاری ها آگاه هستم، باید بگویم، سرمایه گذاری ثروتمندان، فرق چندانی با سایر سرمایه گذاری ها ندارد.»۲. همیشه برای حقوق بهتر مذاکره کنیددریافت حقوق مناسب، چه با مذاکره در محل کار فعلی و چه پیدا کردن شغلی با درآمد بالاتر، همیشه راهگشا است. حقوق بالاتر بلافاصله درآمد شما را افزایش می دهد که پایه و اساس پولدار شدن است.اسکایلر فرناندز، کارشناس امور مالی، می گوید: «هنگام مذاکره برای حقوق بهتر، تنها بر رقم حقوق خود تمرکز نکنید. بسیاری از کارفرمایان مزایای غیرنقدی ای مثل مرخصی اضافه، ساعات کاری انعطاف پذیر یا فرصت های رشد حرفه ای ارائه می دهند.»مدیریت بدهی هاشما ممکن است درآمد خوبی داشته باشید، اما اگر غرق بدهی باشید، نمی توانید پولدار شوید. برای اجتناب از این دام، با پیدا کردن روشی برای بازپرداخت بدهی های خود، درآمد بیشتری را برای پس انداز و سرمایه گذاری آزاد کنید.پایین نگه داشتن هزینه هاممکن است درآمد شما بالا باشد، اما اگر هزینه هایتان را کنترل نکنید، همچنان در مخارج خود دچار مشکل می شوید. سبک زندگی با صرفه جویی می تواند ریسک های مالی را کاهش دهد.پرسی گرونوالد، کارشناس امور مالی، می گوید: «علاوه بر تنظیم بودجه، باید هزینه های ثابت ماهانه خود را بررسی کنید و هزینه های غیرضروری را حذف کنید. گاهی متوجه می شوید هزینه های ثابتی دارید که هیچ اطلاعی از آنها ندارید. این بازبینی می تواند منابع اضافی را برای پولدار شدن شما آزاد کند.پایبندی به بودجههمانطور که در بالا گفته شد، صرفا درآمد بیشتر کافی نیست. باید مواردی که هزینه بر هستند را به درستی تنظیم کنید. همانطور که دیو رمزی، کارشناس مور مالی مشهور، توضیح می دهد: «هیچ کس به طور تصادفی در هیچ چیزی موفق نمی شود و شما هم استثنا نیستید! اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید برای آن برنامه ریزی کنید. بودجه یعنی برنامه ای نوشته شده برای پول شما. »راه انداختن کسب و کار جانبیافزایش درآمد یکی از بهترین راه ها برای پولدار شدن است. برای موفقیت باید مهارت ها و زمان خود را صرف یک شغل دوم کنید که برای شما پول ساز باشد.پرسی گرونوالد می گوید: «عصر دیجیتال کارآفرینی را راحت تر کرده است. داشتن کسب وکار جانبی می تواند با فراهم کردن منبع درآمدی دوم، همه چیز را تغییر دهد.»گرونوالد تاکید می کند: «به سرعت پولدار شدن تعادل بین حداکثر درآمد و حداقل هزینه است. رشد سریع مالی می تواند با تحقیق در مورد فرصت های کارآفرینی، صرفه جویی در هزینه و مذاکره برای دریافت حقوق بالاتر ایجاد شود.»

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!