تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

جذابیت بهاری با ۱۰ رنگ لاک ناخن ترند ۲۰۲۴

جذابیت بهاری با ۱۰ رنگ لاک ناخن ترند ۲۰۲۴

تغییرات فصلی و ترندهای رنگ‌های لاک ناخن برای بهار آینده در حال نزدیک شدن است. رنگ‌های پاستلی ملایمی که همواره با بهار مرتبط هستند، امسال انتظار می‌رود پررنگ‌تر از همیشه باشند. انتظار می‌رود که بهار آینده با رنگ‌های و ابعاد پرطراوت و رنگارنگ، یادآور دوران هیپی‌ها باشد.

دو بنیانگذار برندهای بزرگ CND و People of Color هم نظرات مشابهی دارند. آنها معتقدند که مردم آماده استفاده از رنگ‌های پررنگ‌تر هستند. آرنولد و کرینگتون لیستی از ۱۰ رنگ لاک ناخن پرطرفدار برای فصل بهار ۲۰۲۴ ارائه کرده‌اند.

رنگ‌های متنوعی مانند سبز چمنی، هلویی، صورتی، آبی لاجوردی، بنفش، آبی روشن، شفاف، قرمز، و طوسی مورد توجه قرار گرفته‌اند. انتظار می‌رود که این رنگ‌ها با تنوع و پرطرفداری خود، فصل بهار را زینت بخشند و جایگزین ترندهای زمستانی تیره و خشن شوند. این تغییرات در دنیای مد و زیبایی، باعث پرطرفداری و علاقه‌مندی مردم به رنگارنگی و شادابی خواهد شد.

روزیاتو نوشت: کم‌کم سرمای زمستان با روزهای آفتابی‌تر جایگزین می‌شود. در حالی که ترندهای زمستانی تیره و خشن بودند، بهار آینده به سمت رنگ‌های باطراوت و رنگارنگ می‌رویم.به رسم همیشه، رنگ‌های پاستلی ملایم متعلق به ماه‌های بهار هستند. و در حالی که چند رنگ کم‌رنگ هم در فهرست رنگ‌های ترند امسال هست، اما انتظار می‌رود که بهار پیش‌رو پررنگ‌تر از همیشه باشد.جان آرنولد هم‌بنیانگذار برند آرایشی بهداشتی CND معتقد است که بهار آینده با رنگ‌ها و ابعاد پرطراوت و ترکیب عناصر، یادآور دوران هیپی‌ها خواهد بود. ژاکلین کرینگتون موسس برند لاک ناخن People of Color هم معتقد است که مردم آماده رنگ‌های پررنگ‌تر هستند.آرنولد و کرینگتون ۱۰ رنگ لاک ناخن پرطرفدار برای بهار ۲۰۲۴ را به اشتراک گذاشته‌اند.۱. سبز چمنی (سبز-زرد)این رنگ سبز مایل به زرد بسیار با دهه ۱۹۷۰ مرتبط است و می‌تواند نشانه‌ای از گذار به فصل بعدی باشد.۲. هلوییهلویی رنگ سال است و به همین دلیل پیش‌بینی می‌شود که تناژ مختلف این رنگ در لاک‌های ناخن هم بیشتر دیده شود.۳. صورتیبه گفته آرنولد و کارینگتون لاک صورتی هرگز از مد نمی‌افتد و بهار امسال تناژ متعددی از آن را بر ناخن‌های دختران خواهیم دید. رنگ‌های سالمونی، صورتی تند «باربی‌» و رنگ‌های ارغوانی درخشان نیز ترند هستن۴. رنگ‌های خنثیصرف‌نظر از فصل، لاک ناخن خنثی انتخابی است که هرگز از مد نمی‌افتد. مارگو رابی و کایلی جنر تنها دو نفر از سلبریتی‌ها هستند که اخیراً با لاک ناخن خنثی ظاهر شده‌اند.۵. آبی لاجوردیبرای یک مانیکور چشمگیر به سراغ آبی لاجوردی بروید. امسال آبی‌های پرطراوت همه‌جا خواهند بود.۶. بنفشهر طیفی از بنفش برای همگام شدن با ترند روز جوابگوست. آرنولد به ارغوانی اشاره می‌کند و کارینگتون بنفش پررنگ را غالب می‌داند.۷. آبی روشنآبی پاستلی روشن یک نمونه واقعی برای فصل بهار است. آرنولد موافق است و می‌گوید «آبی آسمانی روشن» بر ترند رنگ ناخن بهار غالب خواهد بود.۸. شفافبرای مینیمالیست‌ها ناخن‌های شفاف با روکش براق برای ظاهر کلاسیک و طبیعی، یعنی حرکت به سمت بهار.۹. قرمز آتشینلاک قرمز مدت‌هاست که امتحانش را پس داده است. این رنگ کلاسیک که در زمستان بیشتر به سمت قرمز تیره متمایل بود، در بهار بیشتر به سمت نئونی می‌رود.۱۰. طوسیانتظار می‌رود که رنگ‌های خاکستری روشن با تناژ سرد در ماه‌های آینده ظاهر شوند. آرنولد معتقد است چنین رنگ‌هایی از «دنیای دیجیتال مدرن» الهام گرفته شده‌اند و طراوت غیرمنتظره‌ای به ظاهر فرد می‌بخشند.راضیه میرزاحیدری

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!