تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

۴ امکان جذاب و جالب در آپدیت جدید واتساپ به اضافه شد

۴ امکان جذاب و جالب در آپدیت جدید واتساپ به اضافه شد

این ویژگی‌های جدید و قالب‌بندی‌های متنی جدید در واتس‌اپ نشان دهنده تلاش برنامه نویسان این اپلیکیشن برای بهبود تجربه کاربری است. افزودن فهرست‌های بولت‌دار، فهرست‌های شماره‌دار، نقل قول و کد درون‌خطی به این پلتفرم امکان ارائه اطلاعات به صورت منسجم‌تر و قابل فهم‌تر را برای کاربران فراهم می‌کند.

این قابلیت‌ها می‌تواند به کاربران کمک کند تا بیان مطالب خود را به شکل بهتر و منسجم‌تری انجام دهند. همچنین، استفاده از این قالب‌بندی‌ها می‌تواند خوانندگان را در خواندن پیام‌ها راحت‌تر کند و ارتباط بیشتری بین کاربران ایجاد کند.

این ویژگی‌ها برای تمام کاربران واتس‌اپ در دسترس است و در انواع دستگاه‌ها از جمله اندروید، iOS، وب و مک قابل استفاده می‌باشد. همچنین، برنامه‌نویسان واتس‌اپ در حال کار بر روی ویژگی‌های بیشتری مانند پررنگ‌کردن و حالت italic برای بهبود قالب‌بندی متن هستند. با این اضافه‌کردن قالب‌بندی‌های جدید، واتس‌اپ تلاش می‌کند تا تجربه کاربری خود را بهبود بخشد و ارتباط بین کاربران را افزایش دهد.

خبرآنلاین نوشت: این گزینه‌ها شامل فهرست‌های بولت‌دار، فهرست‌های شماره‌دار، نقل قول و کد درون‌خطی می‌شود.چهار گزینه قالب‌بندی متن جدید به واتس‌اپ اضافه شده است تا به کاربران کمک کنند ارتباط مؤثرتری با دیگران داشته باشند. از هم‌اکنون، کاربران واتس‌اپ می‌توانند از فهرست‌های شماره‌دار و بولت‌دار، نقل‌قول‌ها و کدهای درون خطی در پیام‌های خود استفاده کنند که تا حدی باعث خواندن راحت‌تر پیام‌ها می‌شوند.ویژگی‌های جدید واتس‌اپ برای مدتی درحال توسعه بوده‌اند و اکنون همان‌طور که ورج در گزارش خود اشاره کرده است، در دسترس کاربران اندروید، iOS، وب و مک قرار گرفته‌اند. این ویژگی‌ها به گزینه‌هایی مانند پررنگ‌کردن بخشی از متن و حالت italic اضافه خواهند شد که تاکنون در دسترس تمام کاربران بوده‌اند.قالب‌بندی‌های جدید واتس‌اپدر ادامه نحوه استفاده از هر یک از فرمت‌های جدید واتس‌اپ را شرح داده‌ایم:فهرست‌های بولت‌دار: دقیقا مانند این فهرست، در واتس‌اپ نیز اکنون می‌توانید پیام‌های خود را به‌صورت فهرست‌های دارای بولت برای دیگران ارسال کنید. با این ویژگی می‌توانید اطلاعات موجود در پیام‌های خود را راحت‌تر دسته بندی کنید. برای استفاده از آن فقط کافیست تا در ابتدای متن خود علامت «-» را قرار دهید و پس از یک فاصله، متن خود را وارد کنید.فهرست شماره‌دار: این فرمت نیز یک فهرست را در دسترس شما قرار می‌دهد، اما گزینه‌های آن با اعداد مشخص می‌شوند. برای استفاده از این قالب، باید یک رقم را تایپ کنید و پس از آن یک نقطه و فاصله کامل قرار دهید.بلوک نقل قول: همچنین می‌توانید پست‌های خود را به‌صورت یک نقل‌قول برای دیگران ارسال کنید. برای استفاده از این قالب‌، ابتدا باید یک «>» تایپ کنید و پس از فاصله، متن مورد نظر خود را وارد کنید.کد درون‌خطی: این قالب بیشتر برای کدنویسان طراحی شده است و راه خوبی برای برجسته‌کردن اطلاعات خاصی از متن شما محسوب می‌شود. برای استفاده از این قالب باید متن خود را در بین یک «`» تایپ کنند.راضیه میرزاحیدری

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!