تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

با مرغوب ترین گلاب، جوانی 20 ساله را بخورید!

با مرغوب ترین گلاب، جوانی 20 ساله را بخورید!

بخور گلاب یکی از بهترین و طبیعی‌ترین راه‌ها برای بهبود و زیبایی پوست است که بسیاری از خصوصیت‌های فوق‌العاده‌ای دارد. این محصول طبیعی، دارای موادی است که به پوست آبرسانی می‌کنند و آن را جوان‌تر و سالم‌تر نگه می‌دارند.

از جمله خواص بخور گلاب می‌توان به آبرسانی پوست، جوانسازی، پاک‌کننده جوش‌ها و التهابات پوستی اشاره کرد. به علاوه، بخور گلاب می‌تواند به تنظیم رطوبت پوست کمک کرده و از چین و چروک‌های پوست جلوگیری کند. این محصول طبیعی حتی می‌تواند از چربی‌های اضافی پوست نیز کاسته و پوست را صاف و درخشان کند.

برای استفاده از بخور گلاب، می‌توانید 5 قاشق غذاخوری گلاب را به مقداری آب در حال جوشیدن اضافه کرده و با استفاده از یک حوله و آب گرم، اجازه دهید بخار گلاب به صورتتان وارد شود. این کار را هفته‌ای یک بار انجام دهید و به مرور زمان تاثیرات مثبت این محصول طبیعی را بر روی پوست خود مشاهده خواهید کرد.

بنابراین، با استفاده مستمر و منظم از بخور گلاب، می‌توانید به جوانتر و پوستی سالم‌تر دست پیدا کنید و از خواص فوق‌العاده‌اش بهره‌مند شوید.

تک فان- «گلاب چقدر خاصیت داره آخه! از کدومش می‌شه گفت؟!»همه ما دوست داریم پوستی شفاف، صاف، بدون چین و چروک، نرم و درعین حال سلامت داشته باشیم که نیاز به پوشاندن عیب و نقص آن با کرم‌ پودرهای قوی نباشد! شاید این در مورد همه خانم‌ها صادق باشد اما واقعیت این است که سلامت و جذابیت پوست برای آقایان هم از اهمیت بالایی برخوردار است. نیازی هم نیست که کارهای خیلی بزرگ و هزینه بر انجام بدهیم، بلکه رسیدگی روزانه و مستمر به پوست با وسایلی که همیشه در دسترس هستند ولی فواید بسیار زیادی دارند کافی است. یک پزشک متخصص پوست می‌گفت حتی همین نوشیدن آب که چندان هم جدی گرفته نمی‌شود و خیلی هم کار عادی و معمولی‌ایست اگر به صورت مداوم رعایت شود بخش عمده‌ای از مشکلات پوستی و جسمی را حل می‌کند.به گزارش تک فان، گلاب خواص زیادی دارد. آنقدر که در آشپزی به آن اهمیت می‌دهیم در مسائل مراقبتی پوستی چندان مورد توجه نیست. در حالی که بسیار زیاد مفید است و اگر از آن استفاده کنید مشاهده خواهید کرد که در نهایت وفاداری هرچه در بضاعت دارد به ما تقدیم می‌کند!خواص بخور گلابآبرسانییکی از مهمترین نیازهای پوست ما آبرسانی است. عامل اصلی چین و چروک‌ها همین دهیدراته بودن و بی آبی است! بخور گلاب به راحتی این کار را در حق ما انجام می‌دهد!جوانسازیبخور گلاب با تنظیم میزان رطوبت پوست از چین و چروک جلوگیری می‌کند و همچنین باعث می‌شود پوست شما سفت‎تر شده و همین مساله عامل اصلی جوانتر به نظر رسیدن آن است.پاکسازیبا بخور گلاب از شر جوش‌های سرسیاه و التهابات پوستی رها خواهید شد. چربی‌های اضافی پوست را از بین می‌برد و یک تعادل در سطح پوست ایجاد می‌شود که همه اینها در نهایت منجر به داشتن یک پوست صاف و بدون جوش و عاری از آلودگی خواهد شد!بخور گلاب نه تنها برای پوست مفید است که در کل آرامش بخش بدن است. پس از آن غافل نشوید و حتما در برنامه خود قرار بدهید.نحوه استفاده از بخور گلاب5 قاشق غذاخوری گلاب را به مقداری آب در حال جوشیدن اضافه کنید. لازم نیست حتما از وسایل مخصوص بخور صورت برخوردار باشید، ظرف را از روی گاز بردارید و وقتی کمی از حرارت آن افتاد یک حوله روی سرتان بیندازید و اجازه بدهید بخار گلاب به صورتتان بخورد. این کار را 5 دقیقه انجام بدهید. هفته‌ای یک بار هم در این کار استمرار بورزید و بعد از مدتی متوجه تاثیرات جادویی آن باشید! 

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!