تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

سریال تاریخی کره‌ای دوبله شده: تجربه‌ای جذاب از گذشته

سریال تاریخی کره‌ای دوبله شده: تجربه‌ای جذاب از گذشته

“جا میونگ گو” یک سریال کره ای به ژانر اکشن و فانتزی است که برای پخش از شبکه تماشا دوبله شده است. این سریال در سال 2009 تولید شده و اکشن، درام و فانتزی را در خود جای داده است. امیر حکیمی به عنوان مدیر دوبله و علی ذوالفقاری به عنوان صدابردار این سریال حضور دارند.

برخی از هنرمندانی که در دوبله این سریال شرکت کرده اند شامل شیلا آژیر، نسرین اسنجانی، بابک اشکبوس و سایر هنرمندان معروف می‌شوند. داستان سریال در مورد امپراطوری ناکرانگ و طبل مقدس آن است که در زمان حمله دشمن صدا می‌دهد و مردم را هشدار می دهد تا از شبیخونی نجات پیدا کنند.

شبکه تماشا مسئولیت پخش این سریال را بر عهده داشته و پس از مراحل تایید، ترجمه و دوبله، این سریال بر روی آنتن خواهد رفت. امیدواریم که این سریال جذاب و جذاب توجه همه طرفداران سریال‌های کره ای را جلب کند.

ایسنا نوشت: سریال کره‌ای «جا میونگ گو» در ژانر اکشن و فانتزی برای پخش از شبکه تماشا دوبله شد. این سریال در گونه اکشن، درام و فانتزی محصول کره جنوبی در سال ۲۰۰۹ است که از شبکه تماشا پخش خواهد شد.مدیر دوبله این سریال امیر حکیمی و صدابرداری آن به عهده علی ذوالفقاری بوده است.شیلا آژیر، نسرین اسنجانی، بابک اشکبوس، ارغوان افراسیاب، مهوش افشاری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، آرزو امیربدری، محمد بهاریان، باران بهرامی، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، مریم جلینی، ارسلان جولایی، محمدرضا حسینیان، اعظم سادات دلبری، سیما رستگاران، شیرین روستایی، آرزو روشناس، منوچهر زنده دل، افشین زی نوری، حسین سرآبادانی، لادن سلطان پناه، ابوالفضل شاه بهرامی، مریم شاهرودی، فاطمه شعشعانی، پریا شفیعیان، خشایار شمشیرگران، محمد صادقیان، سحر صحامیان، بهروز علی محمدی، میلاد فتوحی، پویا فهیمی، شروین قطعه ای، امیربهرام کاویانپور، امیرصالح کسروی، نسرین کوچک خانی، مریم معینیان، اسفندیار مهرتاش، مریم مهماندوست، علی همت مومیوند، نیما نکویی فرد، حسین نورعلی، نازنین یاری و امیر حکیمی از گویندگان این سریال کره ای هستند.«جا میونگ گو» یک سریال تاریخی کره‌ای است و در خلاصه داستان این فصل از سریال آمده است: امپراطوری ناکرانگ طبل مقدسی داشت که در زمان حمله دشمن خودبه‌خود به صدا در می‌آمد و همه را مطلع می‌کرد تا گرفتار شبیخون نشوند.شبکه‌ تماشا مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله از شبکه تماشا پخش خواهد شد.راضیه میرزاحیدری

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!