تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

دلایل و عوامل اصلی که باعث مسدود شدن محورهای اصلی کشور به دلیل برف و باران شده اند + توضیحات

دلایل و عوامل اصلی که باعث مسدود شدن محورهای اصلی کشور به دلیل برف و باران شده اند + توضیحات

در این متن، رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از مسدود شدن ۷ محور اصلی در اثر بارش برف و یخ زدگی خبر داده است و از مردم خواسته است تا از سفرهای غیرضروری خودداری کنند تا پایان هفته. به علت بارش برف و یخ زدگی، محورهای اراک-سلفچگان، دلیجان-سلفچگان، و قم-سلفچگان تا اطلاع ثانوی مسدود شده‌اند. وی همچنین اعلام کرده که محورهای خرم آباد-پلدختر، سربیشه-نهبندان، دلگان-ایرانشهر، توسکستان-شاهرود نیز مسدود هستند.

سرهنگ احمد شیرانی تاکید کرده که در جاده‌ها شرایط زمستانی حاکم است و توصیه کرده که افراد تا پایان هفته از سفرهای غیرضروری خودداری کنند. وی همچنین به رانندگان توصیه کرده که در سفرهای جاده‌ای تجهیزات زمستانی را همراه داشته باشند و سرعت رانندگی خود را کاهش داده و فاصله مناسب با خودروهای جلویی حفظ کنند.

وی همچنین از ترافیک سنگین در محورهای سلفچگان و اراک-بروجرد خبر داده و از رانندگان خواسته که در این محورها به دقت رانندگی کنند. او همچنین از وضعیت جوی استان‌ها و بارش برف و باران در آنها گفته و اعلام کرده که برخی از استان‌ها با بارش برف و باران روبرو هستند.

مهر نوشت: رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از مسدودبودن ۷ محور اصلی در اثر بارش برف و یخ زدگی خبر داد و گفت: تا پایان هفته از سفرهای غیرضروری پرهیز شود.سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر از انسداد برخی محورها در استان‌های قم و مرکزی خبر داد و گفت: محورهای اراک-سلفچگان، دلیجان-سلفچگان و قم- سلفچگان به علت بارش برف، یخ زدگی و عدم ایمنی تا اطلاع ثانوی مسدود است.وی ادامه داد: همچنین محور خرم آباد-پلدختر، محور سربیشه-نهبندان، محور دلگان-ایرانشهر، توسکستان – شاهرود مسدود است.سرهنگ شیرانی گفت: در جاده‌ها شرایط زمستانی حاکم است و تا پایان هفته از سفرهای غیرضروری پرهیز شود.رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در توصیه به رانندگان گفت: همراه داشتن تجهیزات زمستانی در سفرهای جاده‌ای ضروری است. کاهش سرعت رانندگی و افزایش فاصله طولی با خودرو جلویی در پیشگیری از تصادفات بسیار مؤثر است. رانندگان زمان بیشتری برای رسیدن به مقصد در نظر بگیرند. محورهای منتهی به استان‌های شمالی دارای بارش برف و باران می‌باشند.سرهنگ شیرانی بیان داشت: در ورودی و خروجی، محورهای سلفچگان و در محور اراک – بروجرد و بالعکس شاهد ترافیک سنگین هستیم.وی در خصوص آخرین وضعیت جوی گفت: در برخی از محورهای استان‌های البرز، ایلام، تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، زنجان، سمنان، دومقم، همدان، چهارمحال و بختیاری، کردستان، اصفهان، قزوین، لرستان، مازندران، کرمان جنوب، کرمان، کرمانشاه و گلستان بارش برف و باران را دادیم و همچنین در برخی از محورهای استان‌های خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، فارس سیستان و بلوچستان (جنوب) و گیلان بارش باران را شاهد هستیم.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!