تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

راهنمای تقسیم صفحه نمایش در ویندوز ۱۱: نحوه تقسیم صفحه نمایش در ویندوز ۱۱ به راحتی

راهنمای تقسیم صفحه نمایش در ویندوز ۱۱: نحوه تقسیم صفحه نمایش در ویندوز ۱۱ به راحتی

ویندوز ۱۱ یکی از سیستم عامل‌های پرقدرت برای بهره‌وری و بهینه‌سازی کارها است. یکی از ویژگی‌های مهم آن، تقسیم صفحه نمایش به صورت آسان و سریع است. این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد تا صفحه نمایش را به دو یا چند قسمت تقسیم کنند تا بتوانند به‌طور همزمان با چندین برنامه یا پرونده کار کنند.

برای تقسیم صفحه نمایش در ویندوز ۱۱ به سه مرحله زیر عمل کنید:

مرحله اول: ماوس خود را بر روی دکمه بزرگ کردن پنجره نگه دارید تا یک شبکه ظاهر شود که حاوی گزینه‌های مختلف برای مرتب کردن چند پنجره است.
مرحله دوم: یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید تا صفحه نمایش تقسیم شود و پنجره‌های موجود نمایش داده شوند، به طور مثال یک طرح دو پنجره‌ای با یک طرف پهن‌تر از طرف دیگر.
مرحله سوم: انتخاب کردن پنجره‌های دیگر برای تقسیم صفحه نمایش به پیکربندی انتخابی شما منجر خواهد شد.

این قابلیت Snap Layouts به شما کمک می‌کند تا پنجره‌ها را به طرح‌های مختلفی تنظیم کنید و کار با ویندوز را به راحتی انجام دهید. از Snap Assist و ابزار تقسیم صفحه نمایش ویندوز ۱۱ برای مدیریت بهتر کارهای خود استفاده کنید.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: در سه مرحله صفحه نمایش خود را در ویندوز ۱۱ به سه قسمت تقسیم کنید.ویندوز ۱۱ یک سیستم عامل بسیار قدرتمند برای بهره وری است و قابلیت آن برای تقسیم ویندوز به پیکربندی‌های مختلف بسیار مفید است، زیرا انجام چند کار را آسان و مدیریت چندین برنامه را کارآمدتر می‌کند.اما اگر نمی‌دانید چگونه از این قابلیت استفاده کنید، این ویژگی نمی‌تواند به شما کمک کند. در این راهنما به شما نحوه استفاده از ابزار‌های تقسیم صفحه نمایش سیستم‌عامل، از جمله Snap Layouts و Snap Assist را نشان خواهیم داد. همچنین نحوه غیرفعال کردن ویژگی‌های تقسیم صفحه در ویندوز ۱۱ را یاد می‌گیریم، تا اگر بعداً تصمیم گرفتید که از آن‌ها استفاده نکنیم، شیوه آن را بدانیم.در ادامه نحوه تقسیم صفحه نمایش خود در ویندوز ۱۱ آورده شده است.قابلیت Snap Layouts روشی جدید برای راه اندازی Snap Assist ویکی از روش‌های قدیمی قدرتمند است. این روش به شما امکان می‌دهد به راحتی پنجره‌ها را در انواع طرح بندی‌های مفید باز کنید که مشاهده و کار با ویندوز را آسان‌تر از همیشه می‌کند.مرحله ۱: به سادگی ماوس خود را روی دکمه بزرگ کردن پنجره نگه دارید. یک شبکه ظاهر می‌شود که گزینه‌های مختلفی را برای مرتب کردن حداکثر چهار پنجره در اختیار شما قرار می‌دهد.مرحله ۲: یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید تا صفحه نمایش تقسیم شود و سایر پنجره‌های موجود نمایش داده شود. در این مورد، ما یک طرح دو پنجره‌ای را انتخاب کردیم به طوری که یک طرف پهن‌تر از طرف دیگر باشد.مرحله ۳: هنگامی که پنجره (های) دیگری را که می‌خواهید تقسیم کنید انتخاب کردید، صفحه شما پنجره‌ها را در پیکربندی انتخابی شما نمایش می‌دهد.راضیه میرزاحیدری

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!