تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

آیا واقعاً مهدی قائدی و ستاره صحت جدا شده‌اند؟ به بررسی ماجرا پرداخته‌ایم!

آیا واقعاً مهدی قائدی و ستاره صحت جدا شده‌اند؟ به بررسی ماجرا پرداخته‌ایم!

مهدی قائدی، بازیکن سابق تیم استقلال تهران و همچنین تیم ملی فوتبال ایران، اخیراً با انتشار پستی در شبکه های اجتماعی، شایعات جدایی از همسرش، ستاره معصومی را تأیید کرد. این اقدام وی باعث شوک و تعجب هوادارانش شد، زیرا مهدی قائدی همواره به عنوان یک خانواده دوست و زناشویی مثالی شناخته می‌شد.

پس از انتشار پست، مهدی قائدی تمام عکس‌های مشترک با همسرش را از پروفایل خود حذف کرد و پیامی منتشر کرد که اشاره به شروع یک زندگی جدید دارد. در این میان، همسرش، ستاره معصومی هیچ واکنشی نشان نداده است.

با توجه به حواشی و مشکلات روحی که مهدی قائدی در این مدت تجربه کرده است، او تصمیم به جدا شدن از تیم الاتحاد کلبا به رهبری فرهاد مجیدی گرفته است.

مهدی قائدی در سال 1377 در بوشهر متولد شد و از تیم های پایه فوتبال ایران جوان بوشهر به باشگاه‌های بزرگ کشور پیوست. وی در سال 98 با ستاره معصومی ازدواج کرد و زندگی خانوادگی خود را آغاز کرد.

ستاره معصومی، همسر مهدی قائدی، در سال 1370 متولد شده است و تا به حال یک روابط دوستانه و عاطفی با او داشته است. این جدایی ناگهانی برای طرفداران این جفت زندگی‌نامه را تغییر داده و بسیاری از مردم را به گیجی و تعجب کشانده است.

نمناک نوشت: به تازگی مهدی قائدی، بازیکن سابق استقلال تهران، با انتشار پستی در فضای مجازی، شایعات جدایی از همسرش، ستاره معصومی، را دامن زد.ماجرای جدایی مهدی قائدی از همسرش ستاره معصومیمهدی قائدی بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان که در تیم الاتحاد کلبا توپ میزند با انتشار پستی در اینستاگرام هوادارانش را شوکه کرد.ستاره سابق استقلال تمامی عکس های مشترکی که با همسرش را داشت از پیج خود پاک کرد و در ادامه با انتشار عکسی از خودش نوشت:آغاز یک زندگی جدیدتا بدین لحظه ستاره معصومی همسر مهدی قائدی در خصوص خبر منتشر شده هیچگونه واکنشی نشان نداده است.شایان ذکر است قائدی در پی حواشی که برایش به وجود آمده و مسائل روحی درخواست جدایی از تیم التحاد کلبا که فرهاد مجیدی هدایت آن را بر عهده دارد کرده است.بیوگرافی کوتاه از مهدی قائدیمهدی قائدی متولد 14 آذر ماه 1377 در بوشهر است. این بازیکن جوان فوتبالش را از تیم های پایه باشگاه ایران جوان بوشهر آغاز کد.تیرماه سال 98 انتشار عکسی از وی با حلقه در دست چپش نشان از متاهل شدنش می داد. وی در نهم دی ماه همان سال در 21 سالگی با انتشار عکس هایی از عروسی اش رسما ازدواج خود با ستاره معصومی را رسانه ای کرد.ستاره معصومی همسر مهدی قائدی کیست؟اسم همسر مهدی قائدی ستاره معصومی است. خانم معصومی متولد دهم بهمن ماه است.نام همسر مهدی قائدی ستاره معصومی است. ستاره معصومی متولد 10 بهمن 1370 می باشد. ستاره معصومی 7 سال از همسرش مهدی قائدی بزرگتر است.راضیه میرزاحیدری

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!