تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

اگر روزی سه فنجان قهوه بنوشیم، چه واکنش‌های زیبا برای ما رقم می‌خورد؟

اگر روزی سه فنجان قهوه بنوشیم، چه واکنش‌های زیبا برای ما رقم می‌خورد؟

قهوه یک نوشیدنی است که اغلب به دلیل افزایش فشار خون و اثرات منفی آن بر قلب موضوع بحث و جدل بسیاری بوده است. اما پروفسور تیم اسپکتور به تازگی تحقیقاتی انجام داده که نشان می‌دهد قهوه می‌تواند برای ما مفید باشد. او معتقد است که قهوه حاوی مواد مغذی مفیدی است و می‌تواند احتمال حمله قلبی را کاهش دهد.

پروفسور اسپکتور در حال بررسی رابطه بین قهوه و میکروبیوم روده است و معتقد است که این دو می‌توانند با هم برای کنترل فشار خون و سطح قند خون همکاری کنند. او تاکید دارد که قهوه یک گیاه تخمیر شده است و میکروب‌های روی آن تأثیرگذار هستند و صد‌ها و نه هزاران ماده شیمیایی تولید می‌شود که بیشتر از آن‌ها دارای اثرات مفیدی بر بدن ما هستند.

بنابراین، بر اساس تحقیقات اخیر، نوشیدن حداقل سه فنجان قهوه در روز می‌تواند برای سلامت قلب و عروق مفید باشد و اثرات مثبتی بر روی کنترل فشار خون و قند خون داشته باشد. این نتیجه می‌تواند نگاه ما به قهوه را تغییر دهد و آن را به عنوان یک نوشیدنی مفید برای سلامتی بپذیریم.


قهوه نوشیدنی سالم است و بر اساس نتایج علمی همه ما باید حداقل سه فنجان در روز قهوه بنوشیم.
به گزارش ایسنا، پروفسور تیم اسپکتور برخی از مزایای سلامتی احتمالی جالب این نوشیدنی را که اغلب به دلیل تاثیرات آن بر قلب و فشار خون ما مورد انتقاد قرار گرفته را فاش کرده است.
این متخصص تغذیه معتقد است که برخلاف تصور بسیاری از مردم، در واقع قهوه می‌تواند برای ما مفید باشد.
پروفسور اسپکتور پیشنهاد کرد نه تنها قهوه سرشار از مواد مغذی مفید حتی به‌طرز شگفت‌انگیزی سرشار از فیبر و ممکن است احتمال حمله قلبی را تا ۲۵ درصد کاهش دهد.
این متخصص افزود که وی در حال حاضر رابطه بین قهوه و میکروبیوم روده را بررسی می‌کند و پیشنهاد کرد که این دو می‌توانند با هم برای کنترل فشار خون و سطح قند خون ما همکاری کنند.
این پروفسور فاش کرد: مزایای سلامتی چیست؟ یکی از مزایای کلیدی در قهوه است.
من فکر می‌کنم که ما ناگهان آن را از نوشیدنی‌ای که برای ما بسیار مضر است به چیزی که واقعا برای ما مفید است تبدیل خواهیم کرد. قهوه گیاه تخمیر شده‌ای است که میکروب‌هایی روی آن اثر می‌گذارند.
صد‌ها و نه هزاران ماده شیمیایی تولید شده از آن وجود دارد. طیف وسیعی از پلی‌فنول‌ها وجود دارند که تخمیر میکروب‌ها آن را افزایش می‌دهند. این‌ها اثرات مستقیمی بر بدن ما دارند و برخی از آن‌ها می‌توانند قند خون، استرس و در واقع فشار خون را کاهش دهند.
اکنون نتایج به وضوح نشان داده‌اند که شما با قهوه بدون کافئین تقریبا نتایج مفیدی برای قلب خود مشاهده خواهید کرد.

برچسب ها

,

مطالب مشابه را ببینید!