تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

آدم‌های وسواسی؛ جوان‌ترین تولیدات مهری

آدم‌های وسواسی؛ جوان‌ترین تولیدات مهری

وسواس یک وضعیت روانی است که ممکن است افراد را به معرکه‌های زندگی خود مشغول کند و زندگی روزمره آن‌ها را تحت تأثیر قرار دهد. در این متن، انواع وسواس‌های ممکن برای افراد به تفصیل توضیح داده شده است. هریک از افراد بر اساس ماه تولد خود و شخصیتی که دارند، ممکن است به انواع مختلف وسواس‌ها دچار شوند. برای مثال، آبان‌ماهی‌ها خوش‌ذوق هستند و ممکن است به وسواس در مورد مراقبت از اموال خود دچار شوند. همچنین، مردادماهی‌ها اعتماد به نفس بالایی دارند اما در موقعیت‌های خاص ممکن است به وسواس مربوط به غرور خود دچار شوند.

درک و شناخت وسواس‌ها اهمیت بسیاری دارد، زیرا اگر افراد به وضعیت وسواسی خود آگاه باشند، می‌توانند با کمک متخصصان روانشناسی و روانپزشکی، منابع و خاطرات مربوط به وسواس خود را شناسایی کنند و با درمان های مناسب این وضعیت‌ها را بهبود ببخشند. این امر می‌تواند به ارتقای کیفیت زندگی افراد کمک کند و آن‌ها را از احساس تنهایی و اضطراب ناشی از وسواس نجات دهد.


 آیا تابه‌حال برایتان پیش آمده که نسبت به موضوعی وسواس به خرج بدهید و همه ذهنتان را درگیر کند؟ این وسواس می‌تواند در مورد هر چیزی یا هر کسی باشد و با توجه به محیطی که در آن متولد شده‌اید، در شما کم و زیاد می‌شود.
به گزارش برنا، آبان‌ماهی‌ها جزء وسواسی‌ترین‌ها در بین ۱۱ ماه دیگر هستند. آن‌ها افراد خوش‌ذوقی می‌باشند، از چیز‌هایی که دارند خیلی خوب مراقبت می‌کنند و شاید در این مراقبت کمی وسواس به خرج بدهند و زمانی که به چیزی وسواس پیدا کنند، آن چیز همه ذهن و زندگی‌شان را درگیر می‌کند و هر لحظه به آن فکر می‌کنند و به خاطر این حساسیت بالا، خود و اطرافیان شان را آزار می‌دهند.
تیر
تیرماهی‌ها خیلی به روابط شان فکر می‌کنند و وقتی که در مورد چیزی یا فردی دچار حس وسواس شوند، دیگر نمی‌توانند این رابطه را کنار بگذارند و حس مالکیت بسیار شدیدی دارند و می‌خواهند هر چیزی را تحت کنترل بگیرند و فقط یک درمانگر می‌تواند به آن‌ها کمک کند که منبع وسواس خود را شناسایی کنند و شرایط را بهبود ببخشند. در غیر این صورت امکان دارد که از این همه احساس زیادشان، سوء استفاده شود.
اردیبهشت
گاهی‌اوقات اردیبهشت‌ماهی‌ها نسبت به چیزی یا کسی دچار حس وسواس می‌شوند و خودخواهی زیادی را احساس می‌کنند و همین باعث می‌شود که چشم شان را به روی واقعیت‌ها ببندند و فقط به آن موضوع یا شخص فکر کنند. زمانی که به دنبال چیزی باشند، هیچ چیز حواس شان را پرت نمی‌کند و آن‌ها را از مسیر منحرف نمی‌کند و در نتیجه گاهی اوقات خیلی وسواسی به دنبال خواسته هایشان می‌روند.
اسفند
اسفندماهی‌ها روح آزاد و رهایی دارند، به دنبال آزادی بیشتر هستند. همیشه در ذهنشان فانتزی خود را تصور می‌کنند، اما زمانی که به دنبال یک فرد یا به دنبال یک آرزو می‌روند، گاهی دچار وسواس می‌شوند و این وسواس ممکن است در مورد هر موضوعی و در هر زمینه‌ای باشد، اما باعث نمی‌شود که مسیر خودشان را عوض کنند. البته این وسواس خیلی برای دیگران مشهود نیست و فقط خودشان متوجه این موضوع می‌شوند.
مهر
مهرماهی‌ها هرگز نمی‌خواهند تنها باشند. در واقع نسبت به این موضوع وسواس دارند که همیشه باید کسی دوروبرشان باشد.
فرقی ندارد که در رابطه رمانتیک یا در یک رابطه دوستانه باشند. در هر صورت افرادی باید در زندگیشان باشند که آن‌ها را از تنهایی در بیاورند و در مورد این موضوع وسواس زیادی دارند، اما در غیر این صورت از لحاظ وسواس میانه هستند.
فروردین
فروردین‌ماهی‌ها افراد خوش ذوقی هستند، اما گاهی اوقات نسبت به علایقشان دچار وسواس می‌شوند و باید مراقب باشند که در دام وسواس نیافتند. در غیر این صورت مداوم به آن چیز فکر می‌کنند و بی‌وقفه درگیر آن می‌شوند و شاید کنار گذاشتن آن، برایشان زمان بسیار زیادی طول بکشد.
مرداد
مردادماهی‌ها اعتماد به نفس بالایی دارند، به خودشان انگیزه می‌دهند. نیاز به کسی ندارند تا از آن‌ها تعریف و تمجید کند. خودخواه نیستند، اما می‌دانند که چه چیز برایشان بهتر است و در نتیجه به انتخاب خودشان ایمان دارند. گاهی اوقات دچار حساسیت و وسواس می‌شوند، اما این مسئله خیلی در آن‌ها شدید نیست. تنها چیزی که برایشان اهمیت دارد، غرورشان است و شاید در مورد این مسئله کمی وسواس داشته باشند، در غیر این صورت دچار وسواس نمی‌شوند.
شهریور
شهریورماهی‌ها در هر کاری که شروع کنند، خیلی خوب آن را تجزیه و تحلیل می‌کنند. سخت کوش هستند و سعی می‌کنند که موفقیت زیادی را رقم بزنند. گاهی اوقات دچار وسواس می‌شوند که معمولاً در زمینه کاری است؛ یعنی شاید به خاطر وسواس و شک و تردید درونی بخواهند مدام کارشان را تغییر دهند یا فکر کنند که کارشان را خوب ارائه ندادند، در غیر این صورت افراد وسواسی نیستند.
دی
دی‌ماهی‌ها افراد مسئولیت پذیری هستند. طبق ساختار و اصول خودشان پیش می‌روند. معمولاً وسواسی عمل نمی‌کنند و افراد مصممی هستند. دوست دارند که روی چیز‌ها و علایقشان تمرکز کنند. فرقی ندارد که این علاقه نسبت به یک کار یا به یک شخص باشد. در هر صورت هدفمند زندگی می‌کنند و جزء افراد وسواسی محسوب نمی‌شوند.
خرداد
خرداد ماهی‌ها دوست دارند همیشه پیشرفت کنند و در حال تغییر باشند. آن‌ها در دام وسواس نمی‌افتند، مگر این که زندگی برایشان کلافه کننده و یکنواخت باشد. دوست دارند مدام خودشان را ابراز کنند. معمولاً در لحظه زندگی می‌کنند و اجازه می‌دهند که اتفاقات زندگی پشت سر هم بیفتد و خیلی خودشان را درگیر نمی‌کنند و در نتیجه در دسته بندی افراد وسواسی قرار نمی‌گیرند.
بهمن
بهمن‌ماهی‌ها دوست ندارند که احساسی شوند و می‌خواهند همیشه از منطق و عقل خود کمک بگیرند و شاید خیلی از اوقات، جهت مخالف دیگران را انتخاب کنند، زیرا دوست دارند که متفاوت به نظر برسند. معمولاً نسبت به کسی یا چیزی دچار حس وسواس نمی‌شوند و خیلی خودشان را درگیر نمی‌کنند و سعی می‌کنند که به خودشان بپردازند.
آذر
معمولاً بدون فکر و انگیزه قبلی دست به انجام کار‌های جدید می‌زنند. بنده آزادی و رهایی هستند و هیچ کس نباید هیچ چیزی را به آن‌ها دیکته کند. معتقدند که اختیار زندگی فقط با خودشان است و نمی‌خواهند تحت کنترل هیچ کس باشند. خودشان هم دیگران را کنترل نمی‌کنند و در هیچ موردی وسواس به خرج نمی‌دهند و فکر می‌کنند که زمان زیادی برای موضوعات حاشیه‌ای ندارند.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!