تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

رازآلودترین رویداد! عروسی مشکوک جورجینا با رونالدو

رازآلودترین رویداد! عروسی مشکوک جورجینا با رونالدو

جورجینا رودریگز، مدل آرژانتینی و نامزد معروف فوتبالیست کریستیانو رونالدو، اخیراً تصویری در استوری خود منتشر کرد که باعث وحشت و سوالات مخاطبانش شد. او در این تصویر اعلام کرد که مراسم عروسی خود با رونالدو در تاریخ 5 مارس (15 اسفند) در شهر ریاض عربستان برگزار خواهد شد، اما این خبر باعث ایجاد حدس و گمان‌های مختلفی در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی شده است.

جورجینا و کریستیانو رونالدو، دارای پنج فرزند هستند که از روابط قبلی و ازدواج با کمک رحم اجاره‌ای به دنیا آمده‌اند. آنها دو فرزند دوقلو دارند و بعد از آنها همچنان در تلاش برای داشتن هفت فرزند هستند، زیرا کریستیانو همیشه علاقه‌مند به شماره هفت بوده است.

پس از انتشار این خبر، همه منتظران این جفت معروف به این مراسم عروسی شگفت‌زده و پر از انتظار هستند. اما تاکنون هیچ تاییدی از جانب آنها یا نمایندگانشان اعلام نشده و همه‌چیز در حال حکم فرضی مانده است. اگر این مراسم واقعیت داشته باشد، ازدواج جورجینا و کریستیانو رونالدو تبدیل به یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین مراسم هنری دنیا خواهد شد.

نمناک نوشت: جورجینا رودریگز نامزد کریستیانو رونالدو فوتبالیست معروف در استوری جدیدش تصویری منتشر کرد که مخاطبانش را به شک درباره مراسم عروسی اش انداخت.تاریخ عروسی رونالدو مشخص شد ؟!جورجینیا رودریگز نامزد رونالدو که به تازگی در مراسم مد پاریس با پوشیدن پیراهن قرمز منچستر شرکت کرد، در تازه ترین استوری خود خبر از مراسم ازدواجش با کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی تیم النصر عربستان را داد که البته حدس و گمان ها درباره این استوری متفاوت بود.جورجینا رودریگس مدل آرژانتینی در یک استوری تاریخ مراسم ازدواجش با کریس رونالدو را مشخص کرد، نامزد تصویری از یک کارت دعوت رابه اشتراک گذاشت که نام او و یک قلب روی آن ثبت شده است؛ بر روی این کارت تاریخ مراسم سه‌شنبه 5 مارس (15 اسفند) ثبت و محل آن ریاض عربستان ذکر شده است.انتشار این استوری توسط جورجینا گمانه زنی هایی را به راه انداخت، برخی از کاربران معتقدند که این مدل آرژانتینی تنها قصدش از انتشار این استوری حاشیه سازی و دیده شدن بوده و برخی دیگر معتقدند که صبر جورجینا سر آمده و او قرار است بالاخره بعد از چندین سال با رونالدو ازدواج کند و مراسم ازدواجشان در شهر ریاض برگزار می شود.جورجینا نامزد کریس رونالدو کیست؟جورجینا رودریگز نامزد کریستیانو رونالدو مشهورترین بازیکن فوتبال جهان و متولد 27 ژانویه 1997 در اسپانیا می باشد. او که در عرصه مدلینگ فعالیت می کند، در سال 2016 با رونالدو آشنا شد و یکسال بعد ثمره زندگیشان دختری بنام آلانا مارتینا بدنیا آمد. جورجینا در 18 آوریل 2022 باز هم بچه دار شد و پسر و دختر دوقلویی به دنیا آورد، اما پسر در هنگام زایمان فوت کردفرزندان کریستین رونالدوکریستیانو قبل از نامزدی با جورجینا در سال 2010 برای اولین بار پدر شد و نام فرزندش را کریستیانو رونالدو جونیور گذاشت، اوهیچ گاه حاضر نشد هویت مادر اولین فرزندش را رسانه ای کند. رونالدو پس از سال 2015 و آشنایی با جورجینا رودریگز در سال 2017 از طریق رحم اجاره ای صاحب دو فرزند دوقلو یک پسر بنام متئو و یک دختر بنام اوا ماریو شد. در حال حاضر رونالدو 5 فرزند دارد اما بارها اعلام کرده بخاطر علاقه خود به شماره هفت به فکر هفت فرزند می باشد.راضیه میرزاحیدری

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!