تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

رخ داد! فهرست شوق‌بخش سریال‌های طنزی برای ماه مبارک رمضان منتشر شد!

رخ داد! فهرست شوق‌بخش سریال‌های طنزی برای ماه مبارک رمضان منتشر شد!

شبکه آی فیلم در ماه مبارک رمضان تصمیم گرفته است تا سریال‌های محبوبی از گذشته را مجدداً به روی آنتن ببرد. این سریال‌ها شامل «نیمه پنهان ماه»، «زیرزمین»، «مثل هیچ کس»، «خانه به دوش»، «میوه ممنوعه»، «پایتخت ۴» و «در چشم باد» هستند.

سریال «نیمه پنهان ماه» به کارگردانی مجید جعفری، از چهارشنبه، 23 اسفند ساعت 16 پخش خواهد شد. این سریال با بازی هنرمندانی از جمله مهین شهابی و ثریا قاسمی مورد توجه بسیاری از بینندگان قرار گرفته است. همچنین سریال‌های دیگری همچون «زیرزمین»، «مثل هیچ کس»، «خانه به دوش»، «میوه ممنوعه» و «پایتخت ۴» نیز در این برنامه‌ها حضور دارند.

تمامی این سریال‌ها با بازیگران مطرحی همچون بهاره رهنما، علی نصیریان و راضیه میرزاحیدری به تصویر کشیده شده‌اند و قرار است در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه آی فیلم پخش شوند. این برنامه‌ها از پنج شنبه، 20 اسفند تا سه‌شنبه، 26 اسفند از ساعت 16 تا ساعت 22 پخش خواهند شد.

تسنیم نوشت: شبکه آی فیلم در ایام ماه مبارک رمضان سریال‌های «نیمه پنهان ماه»، «زیرزمین»، «مثل هیچ کس»، «خانه به دوش»، «میوه ممنوعه»، «پایتخت ۴» و «در چشم باد» را به روی آنتن خواهد برد.سریال‌هایی که این شبکه برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان درنظر گرفته است به شرح زیر هستند:سریال «نیمه پنهان ماه» به کارگردانی مجید جعفری محصول سال 1373 تلویزیون است که از چهارشنبه، 23 اسفند ساعت 16 به روی آنتن خواهد رفت.زنده‌یاد مهین شهابی، ثریا قاسمی، عنایت الله بخشی، حسین کسبیان، محمود عزیزی، اکرم محمدی، فریده سپاه منصور و … در «نیمه پنهان ماه» ایفای نقش کرده اند.همچنین سریال طنز «زیرزمین» به کارگردانی علیرضا افخمی که در سال 1385 تولید شده قرار است از چهارشنبه، 23 اسفند در ساعت 17 پخش شود.زنده‌یاد فتعلی اویسی، بهاره رهنما، ابوالفضل پورعرب، مهتاج نجومی، سروش صحت، مهران رجبی، مرجانه گلچین و … از بازیگران این سریال هستند.مجموعه تلویزیونی «مثل هیچ‌کس» ساخته عبدالحسن برزیده هم از دوشنبه، 21 اسفند ساعت 18 در نوبت پخش شبکه آی‎ فیلم قرار گرفته است.سریال کمدی «خانه به دوش» به کارگردانی رضا عطاران نیز که در سال 1383 برای شبکه سوم ساخته شد، از یکشنبه، 20 اسفند ساعت 19 به روی آنتن می‌رود.همچنین سریال «میوه ممنوعه» به کارگردانی حسن فتحی با بازی علی نصیریان، گوهر خیراندیش، هانیه توسلی، امیر جعفری، نیما رئیسی، عمار تفتی از یکشنبه، 20 اسفند ساعت 20 پخش خواهد شد.مجموعه «پایتخت 4» به کارگردانی سیروس مقدم هم در نوبت پخش شبکه آی‌‎فیلم برای ماه مبارک رمضان قرار گرفت که با اتمام فصل سوم که اکنون روی آنتن است پخشش آغاز خواهد شد.سریال «در چشم باد» ساخته مسعود جعفری جوزانی هم از شنبه، 26 اسفند ساعت 22 به صورت دو قسمتی پخش می‌شود.راضیه میرزاحیدری

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!