تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

فراگیرترین اطلاعات درباره گلکسی S۲۴ FE آشکار شد!

فراگیرترین اطلاعات درباره گلکسی S۲۴ FE آشکار شد!

گلکسی S۲۴ FE یکی از گوشی‌های هوشمند برجسته سامسونگ است که احتمالاً در سال جاری به بازار عرضه خواهد شد. این گوشی تنها به تراشه اگزینوس مجهز خواهد بود و در دو نسخه با حافظه داخلی ۱۲۸ یا ۲۵۶ گیگابایت روانه بازار خواهد شد. همچنین، گلکسی S۲۴ FE به ۱۲ گیگابایت رم LPDDR۵x مجهز خواهد بود.

این گوشی هوشمند احتمالاً با باتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی عرضه خواهد شد و از شارژ سریع با سرعت شارژ سیمی ۲۵ واتی و بی‌سیم ۱۵ واتی پشتیبانی خواهد کرد. گوشی S۲۴ FE احتمالاً از نمایشگر امولد استفاده خواهد کرد، اما جزئیات بیشتری درباره این نمایشگر در دسترس نیست.

در مورد گوشی‌های دیگر سامسونگ نیز اعلام‌شده که نسل بعدی گوشی‌های تاشو سری گلکسی Z با تراشه اسنپدراگون عرضه خواهد شد، در حالی‌که گوشی‌های سری گلکسی A با تراشه‌های مدیاتک و اگزینوس مجهز خواهند شد. این اطلاعات نشان می‌دهد که سامسونگ در تولید گوشی‌های جدید خود از تنوع در تراشه‌های استفاده شده در هر مدل استفاده می‌کند.


سامسونگ در ماه ژانویه از گوشی‌های سری گلکسی S۲۴ رونمایی کرد که البته در آن‌ها خبری از مدل FE نبود. بااین‌حال به نظر می‌رسد در سال جاری میلادی با این گوشی هوشمند روبه‌رو می‌شویم چرا که حالا شاهد افشای اولین جزئیات از گلکسی S۲۴ FE هستیم.
به گزارش دیجیاتو، یکی از منابع دنیای فناوری بخشی از مشخصات گوشی آینده سامسونگ را منتشر کرده است که یکی از نکات قابل‌توجه درباره آن، عرضه این دستگاه تنها در یک نسخه با تراشه اگزینوس است؛ بنابراین کاربران در تمام بازار‌ها به چیپ خود سامسونگ و نه اسنپدراگون دسترسی پیدا می‌کنند.
مشخصات احتمالی گلکسی S۲۴ FE
طبق شایعه‌ای جدید، گلکسی اس ۲۴ اف‌ای به ۱۲ گیگابایت رم LPDDR۵x مجهز می‌شود و در دو نسخه با ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی از راه می‌رسد که به‌ترتیب از نوع UFS ۳.۱ و UFS ۴.۰ خواهند بود. انرژی این گوشی هوشمند را احتمالاً یک باتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی تأمین می‌کند. درحالی‌که منبع امروز به سرعت شارژ این دستگاه اشاره نکرده، انتظار می‌رود با سرعت شارژ سیمی ۲۵ واتی و بی‌سیم ۱۵ واتی روبه‌رو شویم.
اگرچه با اطمینان می‌توانیم بگوییم که گلکسی S۲۴ FE با نمایشگر امولد از راه می‌رسد، اما اطلاعاتی درباره اندازه و ویژگی‌های این پنل در دسترس نیست. درحالی‌که گلکسی S۲۳ FE در دو نسخه با تراشه‌های اگزینوس ۲۲۰۰ و اسنپدراگون ۸ نسل ۱ وارد بازار شده است، منبع گزارش امروز ادعا می‌کند که نسل بعدی آن تنها با چیپ اگزینوس از راه می‌رسد.
درنهایت طبق گزارش امروز، نسل بعدی گوشی‌های تاشو سری گلکسی Z سامسونگ تنها با تراشه اسنپدراگون از راه می‌رسد. در کنار این موارد، نسل بعدی گوشی‌های سری گلکسی A به تراشه‌های مدیاتک و اگزینوس مجهز خواهند شد.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!