تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

همین حالا لاستیک دولتی خود را آسان بخرید

همین حالا لاستیک دولتی خود را آسان بخرید

در حالی که برخی از فروشندگان لاستیک به دلیل عدم آگاهی از قانون جدید، اطلاعات مرتبط با شماره برگ سبز خودروهای خریداران را دریافت نمی‌کردند و به مشکلاتی در فروش لاستیک برمی‌خوردند، سرپرست دفتر صنایع شیمیایی و پلیمری وزارت صمت نامه‌ای به مرکز فناوری داده و اطلاعات و امنیت فضای مجازی ارسال کرد. در این نامه ابلاغ شده بود که به منظور حل این مشکل، در سامانه جامع تجارت این امکان فراهم شود که اطلاعات مربوط به توزیع خرده فروشی تایر بدون درج شماره برگ سبز در فایل اکسل قابل ثبت شود.

این ترتیبات به منظور تسهیل در ثبت اطلاعات توزیع تایرها به مصرف کنندگان نهایی تصویب شده بود و مهلت این فرصت تا تاریخ مشخصی ادامه داشت. این اقدامات همچنین به دلیل حفظ امنیت و اطمینان در فضای مجازی انجام شده بود. این تدابیر نشان از توجه دولت به راحتی و سهولت در انجام کارهای تجاری و همچنین توجه به نیازهای صنعت لاستیک و خرده فروشان دارد. این اقدامات نشان از تلاش دولت برای حفظ تعادل و بهبود فرآیندهای تجاری در صنایع مختلف است.

نمناک نوشت: سرپرست دفتر صنایع شیمیایی و پلیمری وزارت صمت در نامه‌ای به مرکز فناوری داده و اطلاعات و امنیت فضای مجازی موضوع تسهیل در ثبت اطلاعات توزیع خرده فروشی تایر در سامانه جامع تجارت را ابلاغ کرد.خرید لاستیک دولتیبا توجه به اینکه برخی از فروشندگان لاستیک به دلیل عدم اطلاع از قانون جدید اطلاعات مربوط به شماره برگ سبز خودروی خریداران را دریافت نکرده بودند لذا مشکلاتی برای فروش لاستیک داشتند که با ابلاغ نامه از سوی وزارت صمت این مشکل برطرف شد.سرپرست دفتر صنایع شیمیایی و پلیمری وزارت صمت در نامه‌ای به مرکز فناوری داده و اطلاعات و امنیت فضای مجازی موضوع تسهیل در ثبت اطلاعات توزیع خرده فروشی تایر در سامانه جامع تجارت را ابلاغ کرد.در این نامه آمده است:پیرو رونوشت نامه شماره 2096949 مورخ 1402/11/23 و با توجه به اینکه برخی از فعالان حوزه تایر به علت عدم اطلاع از قاعده جدید، اطلاعات مربوط به شماره برگ سبز خودروی خریداران را دریافت نکرده و امکان ثبت سندهای قبل از تاریخ 1402/11/23 را در حال حاضر ندارند، لذا لطفاً مقرر فرمائید در راستای تسریع و تسهیل در ورود اطلاعات، امکان ثبت سند خرده فروشی فروش به مصرف کننده نهایی برای تایرهای سواری توزیع شده قبل از تاریخ 1402/11/23 بدون درج شماره برگ سبز و از طریق فایل اکسل در سامانه مذکور فراهم شود.لازم به ذکر آنکه این مهلت صرفاً از تاریخ 1402/12/12 لغایت 1402/12/25 مدنظر بوده و پس از پایان مهلت مقرر مطابق با ضوابط جدید انجام می‌پذیرد.راضیه میرزاحیدری

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!