تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

تغییرات جذرگ برنامه کاری ساتنا و پایا

تغییرات جذرگ برنامه کاری ساتنا و پایا

بانک مرکزی جهت فراهم کردن شرایط مناسب برای مشتریان خود، تصمیم به افزایش ساعات کاری سامانه‌های ساتنا و پایا در ایام پایانی سال گرفته است. این اقدام به منظور ایجاد راحتی در پرداخت و تسویه حساب‌های متقاضیان در این ایام مهم انجام شده است. با اعلام تغییرات در ساعات کاری این سامانه‌ها، امکان انجام تراکنش‌های مالی در ساعات غیرازمانی همچون ایام تعطیل را فراهم کرده است. اسناد تسویه بین بانکی نیز در تاریخ‌های مشخص شده، به صورت کامل و به موقع تسویه خواهند شد. همچنین بانک‌ها موظف هستند که مشتریان خود را به‌روزرسانی کرده و تغییرات مربوطه را به آنها اطلاع رسانی کنند. این اقدامات به منظور ارتقای سرویس‌دهی و افزایش رضایت مشتریان انجام شده و برای تسریع در فرایند پرداخت‌ها و افزایش بهره‌وری در عملکرد بانکی بسیار حیاتی است.


بانک مرکزی به منظور ایجاد سهولت در پرداخت­‌های مشتریان شبکه بانکی در ایام پایانی سال، ساعات کاری سامانه­‌های ساتنا و پایا را افزایش داد.
به گزارش تسنیم، بانک مرکزی ساعات جدید کاری ساتنا و پایا در ایام پایانی سال را افزایش داد.
به منظور ایجاد سهولت در پرداخت‌های مشتریان شبکه بانکی در ایام پایانی سال، ساعات کاری سامانه‌های ساتنا و پایا در هفته پایانی سال جاری به شرح جدول زیر اعلام می‌گردد:
شایان ذکر است همانند روال روز‌های عادی (غیرتعطیل رسمی)، اسناد تسویه بینبانکی (Net) تمامی سامانه‌ها (شتاب، پایا، پل، تجمیع قبوض و …) در مورخ ۲۹‏‏/۱۲‏‏/۱۴۰۲ در سامانه ساتنا تسویه شده و اعضا با توجه به وضعیت نقدینگی حساب خود نزد این بانک در این روز، در صورت تمایل مجازند نسبت به ارسال دستور پرداخت‌های ساتنا در ساعت‌های فوق الاشاره اقدام کنند.
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، اعلام کرد: بانک‌ها موظفند ضمن اطلاع رسانی مناسب به مشتریان شبکه بانکی، مراتب را به تمامی واحد‌های ذی‌ربط در بانک‏‏ یا موسسه اعتباری ابلاغ کنند.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!