تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

پرده‌ای بر از دنیای واقعی سوسانو و بانو سویا برمندار پرتقالی منور

پرده‌ای بر از دنیای واقعی سوسانو و بانو سویا برمندار پرتقالی منور

ملکه های جومونگ1 یعنی سوسانو و سویا دو شخصیت محبوب و تاثیرگذار در سریال جومونگ بودند. این دو بازیگر با بازی در این سریال معروف شدند و توانستند با نقش هایشان در این سریال به محبوبیت بسیار بالا دست یابند. در بخش فرهنگ و هنر هم می توانید به تصاویر جدیدی از این دو ملکه با پوشش مدرن و امروزی دسترسی پیدا کنید و زیبایی و جذابیت آن ها را مشاهده نمایید.

هان هه-جین که نقش سوسانو را بازی کرد، در سال ۱۹۸۱ متولد شده است و با بازی در افسانه جومونگ به شهرت و محبوبیت دست یافته است. از سوی دیگر، سونگ جی هیو بازیگر نقش سویا در این سریال معروف، در سال ۱۹۸۱ به دنیا آمد و با بازی در این سریال و همچنین سریال های دیگر محبوبیت زیادی کسب کرده است.

از آثار دیگر سونگ جی هیو می توان به سریال دایره جنایی و فیلم شغال اشاره کرد که هر دو نشان از استعداد و توانایی این هنرمند برجسته کره ای محسوب می شوند.

گفتنی نوشت: ملکه های جومونگ1 با نام های سوسانو و سویا از شخصیت های تاثیر گذار در سریال جومونگ بودند. این بازیگران با کاراکترهای سریال معروف شدند به طوریکه بسیاری آن ها را با نقش هایشان در این سریال می شناسند.در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان تصاویری جدید از ملکه های جومونگ1 را با پوشش مدرن و امروزی مشاهده کنید. به نظر شما کدامیک از ملکه های جومونگ1 زیباتر هستند؟ با مجله گفتنی همراه باشید و دیدن تصاویر را از دست ندهید.بیوگرافی هان هه-جین بازیگر نقش سوسانوهان هه-جین  (زادهٔ ۲۷ اکتبر ۱۹۸۱) بازیگر اهل کره جنوبی است. از جمله نقش‌های برجسته او می‌توان به ایفای نقش بانو سوسانو در افسانه جومونگ اشاره کرد.بیوگرافی سونگ جی هیو بازیگر نقش یه سویاسونگ جی هیو (کره‌ای: 송지효؛ زادهٔ ۱۵ اوت ۱۹۸۱) بازیگر و مدل اهل کره جنوبی است. او در سال ۲۰۰۶ با نقش رقاصه مین هیورین در سریال روزگار شاهزاده مطرح شد؛ و با نقش قابل توجه خود در سریال افسانه جومونگ به نام بانو یه‌سویا همسر امپراتور جومونگ و مادر شاهزاده یوری در خیلی از کشورهای جهان از جمله ایران به شهرت رسید.او یکی از محبوبترین بازیگران زن کره‌ای در هنگ کنگ و سنگاپور است.از آثار مطرح دیگر او سریال دایره جنایی در سال ۲۰۱۱ در کنار سونگ ایل گوک و فیلم شغال می‌آید در سال ۲۰۱۲ است.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!