تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

افزایش زمان کاری ساتنا و پایا در پایان سال: چالش یا فرصت؟

افزایش زمان کاری ساتنا و پایا در پایان سال: چالش یا فرصت؟

در ایام پایانی سال، به منظور افزایش سهولت در پرداخت‌های مشتریان، ساعات کاری سامانه‌های ساتنا و پایا تغییر خواهد کرد. اسناد تسویه بینبانکی تمامی سامانه‌ها در تاریخ ۲۹/۱۲/۱۴۰۲ در سامانه ساتنا تسویه خواهد شد و بانک‌ها می‌توانند در این روز در صورت نیاز، در ساعات فوق العاده پرداخت‌های ساتنا را ارسال کنند. بانک‌ها نیز موظفند اطلاع‌رسانی مناسبی به مشتریان خود داشته باشند و این تغییرات را به واحدهای مربوطه در بانک منتقل کنند. این اقدامات به منظور رسیدگی به تقاضای افزایشی مشتریان در این دوره از سال انجام شده است تا خدمات بانکی بهتری برای مشتریان فراهم شود.


به منظور ایجاد سهولت در پرداخت‌های مشتریان محترم شبکه بانکی در ایام پایانی سال، ساعات کاری سامانه‌های ساتنا و پایا در هفته پایانی سال جاری به شرح جدول زیر اعلام می‌شود.
به گزارش عصرایران، شایان ذکر است همانند روال روز‌های عادی (غیرتعطیل رسمی)، اسناد تسویه بینبانکی (Net) تمامی سامانه‌ها (شتاب، پایا، پل، تجمیع قبوض) در مورخ ۲۹‌/۱۲‌/۱۴۰۲ در سامانه ساتنا تسویه‌شده و اعضا با توجه به وضعیت نقدینگی حساب خود نزد این بانک در این روز، در صورت تمایل مجازند نسبت به ارسال دستور پرداخت‌های ساتنا در ساعت‌های فوق الاشاره اقدام کنند.
بانک‌ها موظفند ضمن اطلاع‌رسانی مناسب به مشتریان شبکه بانکی، مراتب را به تمامی واحد‌های ذی‌ربط در بانک یا موسسه اعتباری ابلاغ کنند.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!