تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

تخفیفات منحصر به فرد گوشت قرمز، مرغ و دام در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

تخفیفات منحصر به فرد گوشت قرمز، مرغ و دام در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

قیمت گوشت در بازار امروز در حالی که متغیر بسیار مهمی برای اقتصاد خانوارها است، ثابت مانده است. هر کیلو مرغ کشتار امروز نسبت به روز گذشته تغییری نکرده و با قیمت ۷۹،۱۳۵ تومان خرید و فروخت شده است. انبارها پر از گوشت است و قائم مقام وزیرجهاد کشاورزی ادعا می‌کند که تقاضای مصرف کنندگان به مقدار سه برابر تامین شده است. همچنین، امروز هر کیلو گوشت منجمد گوساله با هر تغییری، با قیمت ۳۲۰ هزار تومان در بازار به فروش رسیده است. قیمت‌ها در بازار گوشت مرغ نیز ثابت بوده و هر کیلو مرغ زنده به قیمت ۵۶،۱۶۹ تومان عرضه شده است. در کل، با توجه به قیمت‌ها، می‌توان گفت که حداقل تغییراتی در بازار گوشت رخ نداده است تا به حال.


هر کیلو مرغ کشتار امروز در بازار نسبت به روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است و ۷۹،۱۳۵ تومان خرید و فروش شد.
به گزارش اقتصاد نیوز، امروز هر کیلو گوشت منجمد گوساله در بازار ۳۲۰ هزار تومان فروخته شد. قیمت گوشت مرغ در بازار گوشت و دام تهران تغییری را تجربه نکرده است.
امروز قیمت دام زنده کیلویی ۲۶۰ هزار تومان است؛ همچنین قیمت هر کیلو دام در کشتارگاه هم ۵۰۰ هزار تومان است.
به گفته قائم مقام وزیرجهاد کشاورزی انبار‌ها پر از گوشت است و هر ایرانی اگر سه برابر معمول هم مصرف کند کاملا تامین شده است.
قیمت گوشت منجمد امروز
همچنین هر کیلو گوشت منجمد گوساله در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، ۳۲۰ هزار تومان نرخ گذاری و فروخته شده است.
قیمت‌ها در بازار گوشت مرغ هم امروز ثبات را تجربه کردند و هر کیلو مرغ زنده در بازار ۵۶،۱۶۹ تومان بود که نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.
همچنین هر کیلو مرغ کشتار امروز در بازار نسبت به روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است و ۷۹،۱۳۵ تومان خرید و فروش شد.
شما در جدول زیر می‌توانید قیمت انواع گوشت قرمز، گوشت مرغ و دام زنده در بازار تهران را مشاهده کنید:

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!