تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

تخفیف ویژه: بلیت اتوبوس با ۲۵ درصد تخفیف از قیمت عادی!

تخفیف ویژه: بلیت اتوبوس با ۲۵ درصد تخفیف از قیمت عادی!

در اعلام اخبار جدید اتحادیه تعاونی مسافربری‌های کشور، مدیرعامل اعلام کرده است که از امروز نرخ کرایه اتوبوس‌های برون شهری با یک افزایش متوسط ۲۵ درصد اجرا خواهد شد. این افزایش طبق گزارشات، انتظار می رود مشکلات اقتصادی رانندگان و صاحبان اتوبوس‌ها را حل نکند.

بر اساس اظهارات مدیرعامل، نرخ مصوب دولت برای هر نفر – کیلومتر سفر اتوبوسی ۴۰۰ تومان می باشد، در حالی که هزینه سفر برای هر نفر – کیلومتر در بخش اتوبوس‌های ویژه ۱۸۵۰ تومان و برای اتوبوس‌های عادی ۱۶۰۰ تومان است. این افتخار این مسئله است که نرخ مصوب دولت بسیار پایین‌تر از نرخ‌های کارشناسی می باشد؛ بنابراین افزایش نرخها، مشکلات رانندگان و صاحبان اتوبوس‌ها را بهبود نمی‌بخشد.


­مدیرعامل اتحادیه تعاونی مسافربری‌های کشور اعلام کرد: نرخ کرایه اتوبوس‌های برون شهری از امروز سه شنبه ۱۵ اسفند به میزان متوسط ۲۵ درصد افزایش یافت.
به گزارش بازار، احمدرضا عامری با اشاره به افزایش کرایه اتوبوس‌های مسافربری که از امروز اجرایی شد، افزود: این افزایش، دردی از مشکلات رانندگان و صاحبان اتوبوس‌ها را دوا نمی‌کند.
وی افزود: نرخ مصوب دولت برای هر نفر – کیلومتر سفر اتوبوسی ۴۰۰ تومان است که طبق نظر کارشناسان، هزینه سفر برای هر نفر – کیلومتر در بخش اتوبوس‌های ویژه موسوم به وی آی پی، ۱۸۵۰ تومان و برای اتوبوس‌های معمولی ۱۶۰۰ تومان است.
عامری افزود: این رقم مصوب دولت، بسیار پایین‌تر از نرخ‌های کارشناسی است بنابراین، این افزایش با توجه به افزایش هزینه‌های این بخش، مشکلی از رانندگان و صاحبان اتوبوس‌ها حل نمی‌کند.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!