تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

جذاب‌ترین پیشنهاد: خرید گوشت گوسفندی با قیمت ویژه ۲۶۰ هزار تومان

جذاب‌ترین پیشنهاد: خرید گوشت گوسفندی با قیمت ویژه ۲۶۰ هزار تومان

با افزایش تولید و واردات گوشت در بازار، انتظار می‌رود که قیمت‌ها در بازار پایدار‌تر شود و نوسانی زیاد در قیمت گوشت در شب عید رخ ندهد. منصور پوریان، رئیس شورای تامین کنندگان دام، اعلام کرده که قیمت گوشت‌های داخلی و وارداتی به یکدیگر نزدیک شده است و با توجه به وفور تامین و توزیع گوشت گوسفندی و گوساله در ایام عید، کاهش قیمت انتظار می‌رود. او قیمت‌های فعلی برخی از گوشت‌ها را نیز اعلام نموده است.
با افزایش تولید و واردات گوشت، انتظار می‌رود که مشکل کمبودی در بازار حل شود و مردم بتوانند به راحتی از گوشت‌های مورد نیاز خود برای تهیه غذاهای عیدی استفاده کنند. این اقدامات می‌تواند به کاهش فشار قیمت در بازار کمک کند و به مردم کمک نماید تا هزینه‌های خود را کاهش دهند.


با افزایش حجم روزانه گوشت گرم وارداتی و داخلی در کنار یکدیگر پیش بینی می‌شود که نوسانی در بازار شب عید رخ ندهد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، منصور پوریان، رئیس شورای تامین کنندگان دام گفت: با توجه به حجم واردات گوشت قرمز منجمد و گرم در سطح بازار، قیمت گوشت داخلی در بازار کاهش یافته است؛ به طوری‌که اختلاف قیمت گوشت داخلی و وارداتی به یکدیگر نزدیک شده است.
او قیمت کنونی هر کیلو لاشه گوساله وارداتی را ۳۵۰ هزار تومان، گوساله داخلی را ۴۰۰ هزار تومان، لاشه گوسفندی وارداتی را ۲۸۰ هزار تومان و لاشه گوسفندی داخلی را ۴۲۰ تا ۴۳۰ هزار تومان، گوشت منجمد گوساله را ۲۸۰ هزار تومان، گوشت منجمد گوسفند را ۲۳۰ هزار تومان و ران منجمد را ۲۶۰ هزار تومان اعلام کرد.
پوریان ادامه داد: با افزایش حجم روزانه گوشت گرم وارداتی و داخلی در کنار یکدیگر پیش بینی می‌شود که نوسانی در بازار شب عید رخ ندهد. با توجه به وفور تامین و توزیع گوشت گوسفندی و گوساله منجمد و گرم برای شب عید و ایام ماه مبارک رمضان نه‌ تنها کمبودی نداریم، بلکه انتظار کاهش قیمت وجود دارد.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!