تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

زیبایی و اعتماد به نفس: چا چانسو، بازیگری که در 48 سالگی همچنان درجست و استایل خود شکوهمن است!

زیبایی و اعتماد به نفس: چا چانسو، بازیگری که در 48 سالگی همچنان درجست و استایل خود شکوهمن است!

برادر چانسوی دونگی، بائه سو-بین، بازیگر معروف کره‌ای است که به خاطر بازی در نقش‌های برجسته در سریال‌های معروف شناخته می‌شود. او در سال 2016 با همسر غیر معروفش ازدواج کرد، اما زندگی مشترک آنها تنها شش سال ادامه داشت و در سال 2019 از یکدیگر جدا شدند. عکس‌هایی از بائه سو-بین در کنار همسرش نیز در دسترس است که در ادامه مشاهده می‌کنید.

بائه سو-بین در انجام نقش‌های مهم در سریال‌های محبوب مانند “امپراطور دریا” و “افسانه جومونگ” و “دونگی دونگی” شهرت دارد. وی همچنین در سریال “احساس پادشاه” نیز به عنوان بازیگر حضور داشته است.

جدای از زندگی حرفه‌ای او، زندگی شخصی بائه سو-بین نیز مورد توجه قرار گرفته و جدایی او از همسرش موضوعی بسیار مورد توجه بود. به همین دلیل علاقه‌مندان به آخرین اخبار مربوط به این بازیگر محبوب می‌توانند با مراجعه به بخش فرهنگ و هنر مجله اینترنتی، اطلاعات بیشتری درباره او کسب کنند.

فرادید نوشت: در ادامه عکس های بچانسو یا بائه سو بین در کنار همسرش را مشاهده می کنید. برادر چانسوی دونگی: بائه سو-بین (کره‌ای: 배수빈; متولد ۹ دسامبر ۱۹۷۶) بازیگر اهل کره جنوبی است. او به دلیل بازی در نقش کیم یانگ در سریال امپراطور دریا ،نقش مدیر سایونگ در سریال افسانه جومونگ و نقش چا چانسو در مجموعه تلویزیونی سریال دونگی دونگی و شناخته میشود و همچنین در سریال احساس پادشاه نقش ایفا کرده است.چانسو یا بائه سو بین در سال 2016 با همسر غیر معروفش ازدواج کرد، ازدواج آنها تنها 6 سال دوام داشت و آنها در سال 2019 از یکدیگر جدا شدند وطلاق گرفتند. در ادامه عکس های او در کنار همسرش را مشاهده می کنید. با بخش فرهنگ و هنر مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.عکس های همسر برادر چانسوی دونگیبائه سو بین در کنار همسرش / برادر چانسوی دونگیراضیه میرزاحیدری

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!