تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

قیمت استثنایی فصلیان زولبیا و بامیه برای ماه مبارک چقدر است؟

قیمت استثنایی فصلیان زولبیا و بامیه برای ماه مبارک چقدر است؟

در این خبر اعلام شد که قیمت مصوب زولبیا و بامیه برای فروش در ماه مبارک رمضان اعلام شده است. بر اساس این اعلام، قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه برای واحدهای درجه یک ۱۷۰ هزار تومان و برای واحدهای درجه دو ۱۴۰ هزار تومان می باشد. این قیمت به اعضای اتحادیه قنادان تهران اعلام شده است و در صورت وجود شکایت یا ناراضیتی مصرف کنندگان، اتحادیه حتما به آنها پاسخ خواهد داد. همچنین، در صورتی که گرانفروشی یا تخلفات دیگری توسط واحدهای صنفی شناسایی شود، تحقیقات انجام شده و تعزیرات لازم اعمال خواهد شد. اتحادیه قنادان تهران هر ساله در این زمینه نظارت دارد و تلاش می کند تا به حفظ قیمت و کیفیت مناسب محصولات در این بازار کمک کند.


قیمت مصوب زولبیا و بامیه برای فروش در ایام ماه مبارک رمضان در انواع درجه یک و درجه دو مشخص شد.
به گزارش همشهری آنلاین، رئیس اتحادیه قنادان تهران گفت: امسال قیمت مصوب هر کیلوگرم زولبیا و بامیه برای واحد‌های درجه یک برای فروش در ماه رمضان ۱۷۰ هزار تومان و برای واحد‌های درجه دو ۱۴۰ هزار تومان است.
علی بهره‌مند افزود: این قیمت به اعضای اتحادیه اعلام شده است. بر این اساس، قیمت مصوب هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک در تهران ۱۷۰ هزار تومان و درجه دو ۱۴۰ هزار تومان است.
وی ادامه داد: امسال مانند هر سال ما بر بازار شیرینی و قنادی نظارت داریم و اگر کسی نسبت به قیمت و کیفیت یک واحد صنفی شاکی باشد می‌تواند شکایت خود را با اتحادیه در میان بگذارد. اتحادیه حتما به نظرات و شکایات مصرف‌کنندگان رسیدگی می‌کند. در این میان اگر گرانفروشی یک واحد صنفی محرز شود به تعزیرات ارجاع می‌شود.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!