تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

نو. باغ: حرکت قیمت طلا به سمت بالا در روز دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

نو. باغ: حرکت قیمت طلا به سمت بالا در روز دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

در روز دوشنبه، قیمت طلا ۱۸ عیار با افزایش ۴۲ هزار تومانی به بیش از گرمی سه میلیون تومان رسید. همچنین، سکه امامی نیز با رشد ۳۴۹ هزار تومانی به مرز کانال ۳۵ میلیون جلو رفت. قیمت دلار و یورو نیز در مرکز مبادله ارز و طلا اعلام شد، به طوری که قیمت دلار خدماتی ۴۲ هزار و ۹۲۰ تومان و یورو خدماتی ۴۶ هزار و ۴۴۵ تومان است.

انواع سکه‌ها نیز در بازار افزایش قیمت داشتند، به عنوان مثال، سکه گرمی ۶ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان به قیمت رسید. همچنین، نیم سکه و ربع سکه نیز افزایش قیمت ۱۵۰ هزار تومانی را تجربه کردند. در مجموع، بازار طلا و سکه در روز دوشنبه به افزایش قیمت پیوست و انتظار می‌رفت که این روند ادامه داشته باشد.


فرارو- قیمت طلا ۱۸ عیار امروز دوشنبه ۱۴ اسفند همزمان با نیمه ابتدایی معاملات بازار به بیش از گرمی سه میلیون تومان رسید.
قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار با رشد ۴۲ هزار تومانی درقیاس با دیروز، سه میلیون و ۲۹ هزار تومان به ثبت رسید و همزمان سکه امامی با رشد قیمت ۳۴۹ هزار تومانی، تا مرز کانال ۳۵ میلیون جلو رفت. یورو خدماتی که این روز‌ها برای متقاضیان ارز دولتی اهمیت دارد، در نیمه کانال ۴۶ هزار تومان عرضه می‌شود و کاهش تقریبا ۱۰۰ تومانی را نسبت به دیروز تجربه می‌کند.
قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله
قیمت دلار خدماتی امروز دوشنبه ۱۴ اسفند براساس اعلام مرکز مبادله ارز و طلا ۴۲ هزار و ۹۲۰ تومان است.
قیمت دلار خدماتی به این ترتیب نسبت به دیروز تغییری ندارد، اما یورو خدماتی ۴۶ هزار و ۴۴۵ تومان عرضه می‌شود که این عدد افت تقریبا ۱۰۰ تومانی قیمت یورو خدماتی را نشان می‌دهد.
قیمت یورو خدماتی مبنای محاسبه ارز دولتی است. یعنی متقاضیان ارز مسافرتی به‌جای نرخ‌های اعلامی از سوی دلال‌ها می‌توانند با ارائه مدارک لازم یورو خدماتی را حدود ۴۶ هزار و ۵۰۰ تومان تهیه کنند.
قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله ارز و طلا
انواع ارز خدماتی
یکشنبه
امروز
دلار خدماتی

42 هزار و 920 تومان

42 هزار و 920 تومان

یورو خدماتی

46 هزار و 530 تومان

46 هزار و 445 تومان
قیمت طلا ۱۸ عیار و انواع سکه
هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز دوشنبه ۱۴ اسفند با شروع معاملات بازار ۴۲ هزار تومان نسبت به خریدوفروش‌های عصر دیروز گران شد و با عبور از از مرز سه میلیون، روی جایگاه سه میلیون و ۲۹ هزار تومان ایستاد.
قیمت سکه امامی همزمان ۳۴۹ هزار تومان ارتقا پیدا کرد و به ۳۴ میلیون و ۹۵۷ هزار تومان رسید. ربع‌سکه و نیم‌سکه هم هر کدام رشد قیمت ۱۵۰ هزار تومانی را تجربه کردند و ۵۰ هزار تومان به قیمت سکه گرمی اضافه شد.
قیمت انواع طلا و سکه

طلا و سکه

یکشنبه

امروز

هر گرم طلا ۱۸ عیار

دو میلیون 987 هزار تومان

سه میلیون و 29 هزار تومان

سکه امامی

34 میلیون و 608 هزار تومان

34 میلیون و 957 هزار تومان

نیم سکه

19 میلیون و 310 هزار تومان

19 میلیون و 460 هزار تومان

ربع سکه

12 میلیون و 190 هزار تومان

12 میلیون و 340 هزار تومان

سکه گرمی

شش میلیون و 120 هزار تومان

شش میلیون و 170 هزار تومان

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!