تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

همچنین می‌توانید از این عنوان استفاده کنید: “تحولات قیمتی روز چهارشنبه ۱۶ اسفند؛ نرخ سکه به نقطه بحرانی ۳۷ میلیون رسید”

همچنین می‌توانید از این عنوان استفاده کنید:
“تحولات قیمتی روز چهارشنبه ۱۶ اسفند؛ نرخ سکه به نقطه بحرانی ۳۷ میلیون رسید”

در این خبر، قیمت سکه امامی امروز به مقدار ۳۷ میلیون تومان رسیده است که در مقایسه با دیروز که ۳۶ میلیون و ۹۴۳ هزار تومان بوده، افزایش قابل توجهی داشته است. قیمت ۶۴ هزار تومانی هر گرم طلا ۱۸ عیار نیز به ۳ میلیون و ۱۰۷ هزار تومان رسیده است. در بازار ارز، دلار و یورو هم به ترتیب با قیمت ۴۳ و ۴۶ هزار تومان عرضه می‌شوند. ارز لازم برای مسافرت نیز به نرخ‌هایی نزدیک به ۴۶ هزار و ۵۰۰ تومان قابل تهیه است. قیمت انواع طلا و سکه‌ها نیز امروز افزایش قابل توجهی داشته‌اند؛ به عنوان مثال، سکه امامی به ۳۷ میلیون و هفت هزار تومان رسیده و ربع‌سکه و نیم‌سکه نیز به ترتیب ۱۵۰ هزار تومان افزایش یافته‌اند.


فرارو- سکه امامی امروز در محدوده ۳۷ میلیون آفتابی شد.
قیمت سکه امامی امروز چهارشنبه ۱۶ اسفند همزمان با معاملات ابتدایی بازار درحالی ۳۷ میلیون و هفت هزار تومان به ثبت رسید که دیروز صراف‌ها این سکه را ۳۶ میلیون و ۹۴۳ هزار تومان می‌فروختند. همزمان با رشد قیمت ۶۴ هزار تومانی قیمت سکه امامی، هر گرم طلا ۱۸ عیار مثل دیروز سه میلیون و ۱۰۷ هزار تومان معامله شد و دلار و یورو خدماتی به‌ترتیب در کانال ۴۳ و ۴۶ هزار عرضه می‌شوند.
قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله
قیمت دلار خدماتی امروز چهارشنبه ۱۶ اسفند براساس اعلام مرکز مبادله ارز و طلا ۴۳ هزار و ۳۰ تومان است.
قیمت دلار خدماتی به این ترتیب نسبت به دیروز تغییری ندارد و یورو خدماتی نیز مثل سه‌شنبه معادل ۴۶ هزار و ۷۳۷ تومان عرضه می‌شود.
قیمت یورو خدماتی مبنای محاسبه ارز دولتی است و متقاضیان ارز مسافرتی به‌جای نرخ‌های اعلامی از سوی دلال‌ها می‌توانند با ارائه مدارک لازم یورو خدماتی را با نرخی نزدیک ۴۶ هزار و ۵۰۰ تومان تهیه کنند.
قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله ارز و طلا
انواع ارز خدماتی
سه‌شنبه
امروز
دلار خدماتی

43 هزار و 30 تومان

43 هزار و 30 تومان

یورو خدماتی

46 هزار و 737 تومان

46 هزار و 737 تومان
قیمت طلا ۱۸ عیار و انواع سکه
هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز دوشنبه ۱۴ اسفند با شروع معاملات بازار ۴۲ هزار تومان نسبت به خریدوفروش‌های عصر دیروز گران شد و با عبور از از مرز سه میلیون، روی جایگاه سه میلیون و ۲۹ هزار تومان ایستاد.
قیمت سکه امامی همزمان ۳۴۹ هزار تومان ارتقا پیدا کرد و به ۳۴ میلیون و ۹۵۷ هزار تومان رسید. ربع‌سکه و نیم‌سکه هم هر کدام رشد قیمت ۱۵۰ هزار تومانی را تجربه کردند و ۵۰ هزار تومان به قیمت سکه گرمی اضافه شد.
قیمت انواع طلا و سکه

طلا و سکه

سه‌شنبه

امروز

هر گرم طلا ۱۸ عیار

سه میلیون 107 هزار تومان

سه میلیون 107 هزار تومان

سکه امامی

36 میلیون و 943 هزار تومان

37 میلیون و هفت هزار تومان

نیم سکه

20 میلیون و 660 هزار تومان

20 میلیون و 560 هزار تومان

ربع سکه

13 میلیون و 440 هزار تومان

13 میلیون و 440 هزار تومان

سکه گرمی

شش میلیون و 520 هزار تومان

شش میلیون و 520 هزار تومان

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!