تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

پیش بینی نرخ ارز و قیمت طلا و سکه در تاریخ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

پیش بینی نرخ ارز و قیمت طلا و سکه در تاریخ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

قیمت طلا و ارز در بازار امروز در ایران به شدت تغییر کرده است. امروز، قیمت گرمی طلا ۱۸ عیار پنج هزار تومانی از دیروز افزایش یافته و به مبلغ دو میلیون و ۹۹۵ هزار تومان رسیده است. همچنین، سکه امامی با رشد قیمت ۱۰ هزار تومانی به قیمت ۳۴ میلیون و ۶۵۵ هزار تومان رسیده است. انواع سکه‌های دیگر نیز در مقابل دیروز کاهش قیمت داشته‌اند.
در حوزه ارز، دلار خدماتی به مبلغ ۴۲ هزار و ۹۲۰ تومان و یورو خدماتی به مبلغ ۴۶ هزار و ۵۳۰ تومان ارزش‌گذاری شده‌اند. ارز یورو خدماتی برای مسافرانی که به خارج از کشور سفر می‌کنند، اهمیت پیدا کرده و در مرکز مبادله ارز و طلا به فروش می‌رسد.
با توجه به این وضعیت، افراد می‌توانند با ارائه مدارک لازم ارز یورو خدماتی را با تخفیف به قیمت حدود ۴۶ هزار و ۵۰۰ تومان تهیه کنند. در مجموع، شاهد تغییرات زیادی در بازار طلا و ارز امروز در ایران هستیم که می‌تواند برای سرمایه‌گذاران و تجار تأثیرگذار باشد.


فرارو- قیمت طلا ۱۸ عیار امروز یکشنبه ۱۳ اسفند همزمان با نیمه ابتدایی معاملات بازار، گرمی دو میلیون و ۹۹۵ هزار تومان به ثبت رسید.
نرخ طلا ۱۸ عیار گرمی پنج هزار تومانی درقیاس با دیروز ارتقا پیدا کرد و از طرف دیگر سکه امامی ۳۴ میلیون و ۶۵۵ هزار تومان یعنی ۱۰ هزار تومان بیشتر از دیروز قیمت خورد. یورو خدماتی هم این روز‌ها برای مسافرانی که به خارج از کشور سفر می‌کنند، اهمیت پیدا کرده است و در نیمه کانال ۴۶ هزار عرضه می‌شود.
قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله
دلار خدماتی امروز یکشنبه ۱۳ اسفند براساس اعلام مرکز مبادله ارز و طلا ۴۲ هزار و ۹۲۰ تومان عرضه می‌شود.
قیمت دلار خدماتی به این ترتیب نسبت به اولین روز هفته تغییری ندارد، اما یورو خدماتی ۴۶ هزار و ۵۳۰ تومان عرضه می‌شود که این حاکی از رشد ۴۰ تومانی درقیاس با شنبه است..
قیمت یورو خدماتی مبنای محاسبه ارز دولتی است. یعنی متقاضیان ارز مسافرتی به‌جای نرخ‌های اعلامی از سوی دلال‌ها می‌توانند با ارائه مدارک لازم یورو خدماتی را حدود ۴۶ هزار و ۵۰۰ تومان تهیه کنند.
قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله ارز و طلا
انواع ارز خدماتی
شنبه
امروز
دلار خدماتی

42 هزار و 920 تومان

42 هزار و 920 تومان

یورو خدماتی

46 هزار و 490 تومان

46 هزار و 530 تومان
قیمت طلا ۱۸ عیار و انواع سکه
نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز یکشنبه ۱۳ اسفند با شروع معاملات بازار پنج هزار تومان نسبت به خریدوفروش‌های عصر دیروز افزایش پیدا کرد و به دو میلیون و ۹۹۵ هزار تومان رسید.
سکه امامی با رشد قیمت ۱۰ هزار تومانی ۳۴ میلیون و ۶۵۵ هزار تومان قیمت خورد. ربع‌سکه و نیم‌سکه، اما هر کدام ۵۰ هزار تومان کمتر از دیروز فروخته شدند و به‌ترتیب ۱۲ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان و ۱۹ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان به‌فروش رسیدند.
قیمت انواع طلا و سکه

طلا و سکه

شنبه

امروز

هر گرم طلا ۱۸ عیار

دو میلیون 990 هزار تومان

دو میلیون 995 هزار تومان

سکه امامی

34 میلیون و 645 هزار تومان

34 میلیون و 655 هزار تومان

نیم سکه

19 میلیون و 310 هزار تومان

19 میلیون و 260 هزار تومان

ربع سکه

12 میلیون و 290 هزار تومان

12 میلیون و 240 هزار تومان

سکه گرمی

شش میلیون و 170 هزار تومان

شش میلیون و 120 هزار تومان

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!