تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

ارز به قیمت افزوده! نرخ دلار، سکه، طلا و یورو در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ افزایش یافته است.

ارز به قیمت افزوده! نرخ دلار، سکه، طلا و یورو در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ افزایش یافته است.

قیمت طلا و انواع سکه‌ها در بازار معاملاتی امروز پنجشنبه ۱۷ اسفند افزایش قیمت داشته است. هر گرم طلا ۱۸ عیار با شروع معاملات بازار ۷۱ هزار تومان قیمت گران شده و به قیمت سه میلیون و ۱۷۸ هزار تومان رسیده است. همچنین، سکه امامی نیز با افزایش قیمت ۱۴۴ هزار تومانی به مرز ۳۷ میلیون تومان نزدیک شده است.

قیمت دلار و یورو نیز در مرکز مبادله ارز و طلا افزایش قیمت داشته و دلار خدماتی به ۴۳ هزار و ۹۵ تومان و یورو خدماتی به ۴۷ هزار و ۲۵ تومان رسیده است.

با افزایش قیمت ارز و طلا، امکان خرید و فروش این محصولات به قیمت بالاتری صورت خواهد گرفت. افزایش قیمت طلا و سکه‌ها نشان از افزایش ارزش این محصولات در بازار معاملاتی است و این موضوع می‌تواند بر تصمیمات سرمایه‌گذاران و بازار مالی اثرگذار باشد.


فرارو- قیمت هر گرم طلا امروز پنجشنبه ۱۷ اسفند با آغاز معاملات بازار ۷۱ هزار تومان نسبت به عصر دیروز گران شد و معادل سه میلیون و ۱۷۸ هزار تومان به فروش رسید.
سکه امامی با رشد قیمت ۱۴۴ هزار تومانی، یکبار دیگر از مرز ۳۷ میلیون عبور کرد و نیم سکه با افزایش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی به مرز ۲۱ میلیون نزدیک شد. در مرکز مبادله ارز و طلا نیز یورو خدماتی که این روز‌ها مبنای نرخ ارز دولتی و ارز مسافرتی است، کمی بیش از ۴۷ هزار تومان یعنی ۲۹۰ تومان بیشتر از چهارشنبه عرضه می‌شود.
قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله
قیمت دلار خدماتی امروز پنجشنبه ۱۷ اسفند براساس اعلام مرکز مبادله ارز و طلا ۴۳ هزار و ۹۵ تومان است.
قیمت دلار خدماتی به این ترتیب نسبت به دیروز ۶۵ تومان ارتقا پیدا کرده و همزمان قیمت یورو خدماتی نیز با رشد تقریبا ۲۹۰ تومانی پا به محدوده ۴۷ هزار تومان گذاشت.
قیمت یورو خدماتی مبنای محاسبه ارز دولتی است و متقاضیان ارز مسافرتی به‌جای نرخ‌های اعلامی از سوی دلال‌ها می‌توانند با ارائه مدارک لازم یورو خدماتی را با نرخی نزدیک ۴۷ هزار تهیه کنند.
قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله ارز و طلا
انواع ارز خدماتی
چهارشنبه
امروز
دلار خدماتی

43 هزار و 30 تومان

43 هزار و 95 تومان

یورو خدماتی

46 هزار و 737 تومان

47 هزار و 25 تومان
قیمت طلا ۱۸ عیار و انواع سکه
هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز پنجشنبه ۱۷ اسفند با شروع معاملات بازار ۷۱ هزار تومان نسبت به خریدوفروش‌های عصر دیروز گران شد و با عبور از از مرز سه میلیون و ۱۰۰، روی جایگاه سه میلیون و ۱۷۸ هزار تومان ایستاد.
قیمت سکه امامی همزمان ۱۴۴ هزار تومان ارتقا پیدا کرد و به ۳۷ میلیون و ۹۸ هزار تومان رسید. ربع‌سکه ۱۰۰ هزار تومان و نیم‌سکه ۲۰۰ هزار تومان رشد قیمت داشتند و به ترتیب ۱۳ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان و ۲۰ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان به فروش رسیدند.
قیمت انواع طلا و سکه

طلا و سکه

چهارشنبه

امروز

هر گرم طلا ۱۸ عیار

سه میلیون 107 هزار تومان

سه میلیون 178 هزار تومان

سکه امامی

36 میلیون و 954 هزار تومان

37 میلیون و 98 هزار تومان

نیم سکه

20 میلیون و 660 هزار تومان

20 میلیون و 860 هزار تومان

ربع سکه

13 میلیون و 440 هزار تومان

13 میلیون و 540 هزار تومان

سکه گرمی

شش میلیون و 520 هزار تومان

شش میلیون و 620 هزار تومان

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!